Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor AEG 4055379723 460x178x9mm
Huismerk
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor AEG 4055379723 460x178x9mm

  • Merk: Alapure
  • | Model: MFR120
Model : MFR120
(190)
€ 24,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 20,25
Op Voorraad
2 x € 23,95
€ 47,90
Je bespaart 2%
3 x € 22,95
€ 68,85
Je bespaart 6%
4 x € 21,95
€ 87,80
Je bespaart 10%
Alapure Metaalfilter geschikt voor AEG 4055379723 460x178x9mm
€ 24,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure MFR120 Geschikt voor AEG 4055379723 460x178x9mm Metaalfilter

Het metalen vetfilter is ideaal voor het effectief verwijderen van vet- en oliedeeltjes uit de lucht tijdens het koken. Door de stevige, hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap efficiënt werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vetresten aanzienlijk beperkt. Dit zorgt voor een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter verlengt. Regelmatig onderhoud voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig schoonmaken of veilig in de vaatwasser plaatsen.

Voor een optimale reiniging raden wij aan de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter te gebruiken. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal te beschadigen. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig in de oplossing.

  3. Laat het filter circa 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter goed uitlekken en volledig drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een programma tot maximaal 50°C. Zorg dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit beïnvloedt de werking niet.

Belangrijk: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient enkel ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 460x178x9
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR120
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 4055379723, 4055098901, 50273693007
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AEGX56263MP0
AEGX56263 MP 0X56263MP0
AEGX56263 MP 094212278100
Arthur martinAFG 50100 X94212231100
Arthur martinAFG 50200 X94212231000
Arthur martinAFG 50300 K94212240800
Arthur martinAFG 50300 K94212230900
Arthur martinAFG 50300 W94212240700
Arthur martinAFG 50300 W94212230800
Arthur martinAFG 50300 X94212240600
Arthur martinAFG 50300 X94212230600
Arthur martinAFG 50310 X94212230700
ELECTROLUX9421507820094215078200
ELECTROLUXCA 6400 IS X94215020600
ELECTROLUXCA 6400 IS X94215020601
ELECTROLUXCA 6520 IS94212257801
ELECTROLUXCA 6600 IS X94215020801
ELECTROLUXCA 6600 IS XCA6600ISX
ELECTROLUXCA 6600 IS X94215020800
ELECTROLUXDX 302 ISJ 0091100120900
ELECTROLUXDX 302 ISJ 0191100120901
ELECTROLUXDX 302 ISJ 0391100120903
ELECTROLUXDX 302 ISJ 0491100120904
ELECTROLUXDX 302 ISJ 0591100120905
ELECTROLUXDX 403 SJ 0091100121600
ELECTROLUXDX 403 SJ 0191100121601
ELECTROLUXDX 403 SJ 0291100121602
ELECTROLUXDX 403 SJ 0391100121603
ELECTROLUXEA 080092115024200
ELECTROLUXEA 308092112702000
ELECTROLUXEA 321092115036700
ELECTROLUXEFG 50200 X94212244900
ELECTROLUXEFG 50200 X94212244901
ELECTROLUXEFG 50250 K94212261100
ELECTROLUXEFG 50250 S94212259800
ELECTROLUXEFG 50250 WEFG50250W
ELECTROLUXEFG 50250 W94212261000
ELECTROLUXEFG 50300 K94212246704
ELECTROLUXEFG 50300 K94212246701
ELECTROLUXEFG 50300 K94212246702
ELECTROLUXEFG 50300 KEFG50300K
ELECTROLUXEFG 50300 K94212246703
ELECTROLUXEFG 50300 K94212246700
ELECTROLUXEFG 50300 K94212246705
ELECTROLUXEFG 50300 W94212246603
ELECTROLUXEFG 50300 W94212246600
ELECTROLUXEFG 50300 W94212246604
ELECTROLUXEFG 50300 W94212246605
ELECTROLUXEFG 50300 W94212246601
ELECTROLUXEFG 50300 WEFG50300W
ELECTROLUXEFG 50300 W94212246602
ELECTROLUXEFG 50300 X94212246500
ELECTROLUXEFG 50300 X94212246505
ELECTROLUXEFG 50300 X94212246502
ELECTROLUXEFG 50300 XEFG50300X
ELECTROLUXEFG 50300 X94212246503
ELECTROLUXEFG 50300 X94212246501
ELECTROLUXEFG 50300 X94212246504
ELECTROLUXEFG 540 G94212077300
ELECTROLUXEFG 540 G94212284001
ELECTROLUXEFG 540 G94212269801
ELECTROLUXEFG 540 G94212154600
ELECTROLUXEFG 540 G94215034100
ELECTROLUXEFG 540 G94212269800
ELECTROLUXEFG 540 G94215034101
ELECTROLUXEFG 540 G94212284000
ELECTROLUXEFG 540 G94212193400
ELECTROLUXEFG 540 G94212150100
ELECTROLUXEFP 60310 G94212261301
ELECTROLUXEFP 60310 G94212243500
ELECTROLUXEFP 60310 G94212261300
ELECTROLUXEFP 60520 G94212243600
ELECTROLUXEFP 60520 G94212243602
ELECTROLUXEFP 60520 G94212282500
ELECTROLUXEFP 60540 OX94215030901
ELECTROLUXEFP 60540 OX94215030900
ELECTROLUXEFP 60565 OXEFP60565OX
ELECTROLUXEFP 60565 OX94212295201
ELECTROLUXEFP 60565 OX94212295202
ELECTROLUXEFP 60565 OX94212295200
ELECTROLUXEFP 60566 OX94215043501
ELECTROLUXEFP 60566 OXEFP60566OX
ELECTROLUXEFP 60566 OX94215043502
ELECTROLUXEFP 60566 OX94215043503
ELECTROLUXEFP 60566 OX94215043500
ELECTROLUXEWF 10653 TW92502880900
ELECTROLUXEWF 1083191490029000
ELECTROLUXEWF 1084391490054500
ELECTROLUXEWF 1141 AE91490072101
ELECTROLUXEWF 1275391490060202
ELECTROLUXEWF 1275391490060203
ELECTROLUXEWF 12763 E91490069400
ELECTROLUXEWF 1282291490031500
ELECTROLUXEWF 1282291490031501
ELECTROLUXEWF 1282291490031502
ELECTROLUXEWF 1282291490031503
ELECTROLUXEWF 1283291490031401
ELECTROLUXEWF 1283291490031402
ELECTROLUXEWF 1283291490031403
ELECTROLUXEWF 1283291490031400
ELECTROLUXEWF 1284391490050906
ELECTROLUXEWF 1285391490060103
ELECTROLUXEWF 1285391490060102
ELECTROLUXEWF 12853 TS92380225100
ELECTROLUXEWF 12853 TW92380223700
ELECTROLUXEWF 1401291490055000
ELECTROLUXEWF 1401391490059602
ELECTROLUXEWF 1401391490059603
ELECTROLUXEWF 1401391490059600
ELECTROLUXEWF 1401391490059601
ELECTROLUXEWF 1402391490059702
ELECTROLUXEWF 1402391490059703
ELECTROLUXEWF 1402391490059700
ELECTROLUXEWF 1402391490059701
ELECTROLUXEWF 1408 B191909042300
ELECTROLUXEWF 1474291490036200
ELECTROLUXEWF 1474291490036201
ELECTROLUXEWF 1481191490029200
ELECTROLUXEWF 1482291490052201
ELECTROLUXEWF 1491291490031602
ELECTROLUXEWF 1491291490031603
ELECTROLUXEWF 1491291490031600
ELECTROLUXEWF 1491291490031601
ELECTROLUXEWF 1492291490057501
ELECTROLUXEWF 14922 S91490037403
ELECTROLUXEWF 1493391490059901
ELECTROLUXEWF 1493391490059902
ELECTROLUXEWF 1493391490059903
ELECTROLUXEWF 1493391490059900
ELECTROLUXEWF 7524 CD91490076700
ELECTROLUXEWF 7525 CG91490080000
ELECTROLUXEWF 7525 DQ91490084300
ELECTROLUXEWF 8024 CD91490084400
ELECTROLUXEWF 8524 CD91490076602
ELECTROLUXEWF 8524 CD91490076600
ELECTROLUXEWF 8524 CD91490076601
ELECTROLUXEWF 9024 CD91490084500
ELECTROLUXEWF 9043 BD91490076500
ELECTROLUXEWF 9043 BD91490076501
ELECTROLUXEWT 60691304100400
ELECTROLUXEWT 80691300124200
ELECTROLUXEWT 806 SB91304103900
ELECTROLUXEWT 95991300124300
ELECTROLUXEWW 1042 AD91490076900
ELECTROLUXEWW 1273291490056001
ELECTROLUXEWW 12732 S91490038301
ELECTROLUXEWW 1274691490085800
ELECTROLUXEWW 1274691490063700
ELECTROLUXEWW 12746 S91490069000
ELECTROLUXEWW 1275391490063403
ELECTROLUXEWW 1275391490063400
ELECTROLUXEWW 1275391490063401
ELECTROLUXEWW 1275391490063402
ELECTROLUXEWW 1283291490033402
ELECTROLUXEWW 1283291490033403
ELECTROLUXEWW 1283291490033404
ELECTROLUXEWW 1283291490033400
ELECTROLUXEWW 1401391490063300
ELECTROLUXEWW 1401391490063301
ELECTROLUXEWW 1401391490063302
ELECTROLUXEWW 1402391490063002
ELECTROLUXEWW 1402391490063600
ELECTROLUXEWW 14023 S91490068900
ELECTROLUXEWW 1491291490033502
ELECTROLUXEWW 1491291490033503
ELECTROLUXEWW 1491291490033500
ELECTROLUXEWW 1491291490033504
ELECTROLUXEWW 1491291490033501
ELECTROLUXEWW 7524 AD91490077100
ELECTROLUXEWW 8543 DT92380230200
ELECTROLUXEWW 9043 AD91490077000
ELECTROLUXEYE 08062 WN94510545400
ELECTROLUXJDL 3130 MF94212157600
ELECTROLUXLFP 316 X94215077800
ELECTROLUXLFP 316 X94215079200
ELECTROLUXLFP 516 XLFP516X
ELECTROLUXLFP 516 X94215078200
ELECTROLUXTRINETTE92664660100
FaureFFG 325 S94202266700
FaureFHG 5121 X94212267600
FaureFHG 5121 X94212235400
FaureFHG 5121 X94212284100
FaureFHG 5121 X94215033000
FaureFHG 5122 X94215083300
FaureFHG 5139 X94212235300
JunoJDL 3130 MF94212075801
JunoJDL 3130 MF94212075800
JunoJDL 4140 MF94212075900
Juno ElectroluxJDL 3130 MF94212075800
Juno ElectroluxJDL 3130 MF94212084500
Juno ElectroluxJDL 3130 MF94212075801
Juno ElectroluxJDL 3130 MF94212157601
Juno ElectroluxJDL 4140 MF94212157700
Juno ElectroluxJDL 4140 MF94212075900
Juno ElectroluxJDL 4140 MF94212157701
Juno ElectroluxJDL 4140 MF94212084600
LUXAFG 50100 X94212231100
LUXAFG 50200 X94212231000
LUXAFG 50300 K94212230900
LUXAFG 50300 K94212240800
LUXAFG 50300 W94212230800
LUXAFG 50300 W94212240700
LUXAFG 50300 X94212240600
LUXAFG 50300 X94212230600
LUXAFG 50310 X94212230700
WestinghouseWMS 281 SB94300092000
ZANUSSIZFC 927 SAR95600215400
ZANUSSIZFS 92694200127500
ZANUSSIZHC 976 X94211611700
ZANUSSIZHC 977 X94200117800
ZANUSSIZHC 978 X94200121700
ZANUSSIZHC 979 X94200121800
ZANUSSIZHC 982 X94211611800
ZANUSSIZHT 862 K94211611900
ZANUSSIZHT 962 K94211612000
ZANUSSIZKN 7124691490067300
ZANUSSIZTG 719 T94300079200
ZANUSSIZWG 5850 P91490039700
ZANUSSIZWH 5105 P91490039900
ZANUSSIZWH 5855 P91490039800
ZANUSSIZWH 7104691490067802
ZANUSSIZWH 7104691490067801
ZANUSSIZWH 7104691490067800
ZANUSSIZWH 7120 P91490043300
ZANUSSIZWH 7124691490067702
ZANUSSIZWH 7124691490067700
ZANUSSIZWH 785491490057800
ZANUSSIZWH 785491490057804
ZANUSSIZWH 785491490057801
ZANUSSIZWH 785491490057805
ZANUSSIZWH 785491490057802
ZANUSSIZWH 785491490057803
ZANUSSIZWH 810491490057700
ZANUSSIZWH 810491490057703
ZANUSSIZWH 810491490057706
ZANUSSIZWH 810491490057702
ZANUSSIZWH 810491490057705
ZANUSSIZWH 810491490057701
ZANUSSIZWH 810491490057704
ZANUSSIZWH 812491490057604
ZANUSSIZWH 812491490057602
ZANUSSIZWH 812491490057601
ZANUSSIZWH 812491490057600
ZANUSSIZWH 812491490057603
Bekijk 1 tot 244 van 244 modellen

Recensies

(190)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email