Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31

Model : HFK439
(94)
€ 22,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 18,97
Op Voorraad
2 x € 21,95
€ 43,90
Je bespaart 4%
3 x € 19,95
€ 59,85
Je bespaart 13%
4 x € 18,95
€ 75,80
Je bespaart 17%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31
€ 22,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31

 

Geproduceerd in hetzelfde fabriek als waar AEG de filters maakt, inhoud en vormgeving is hetzelfde.

 

Verschil is alleen dat de HFK439 geen doos heeft, maar heeft wel een originele sticker op de folie zoals ook bij de originele.
 

Afmetingen: 28.5 x 24.5 x 1.0 cm
Inhoud: 1 stuks Long life filter
Levensduur: Afhankelijk van het gebruik moet het filter twee keer per jaar gereinigd worden. Levensduur filter ongeveer 2 jaar.

Dit koolstoffilter is onder andere geschikt voor de volgende modellen afzuigkappen: (Dit is maar een kleine opsomming, mocht u niet zeker weten of de filter in uw afzuigkap past dan kunt u altijd contact opnemen met de klantenservice.)
1400D-M-942117222; 1300D-M/S-942120633; 1400D-M/S-942120690; DD8794-M-942120742; DD8795-M-942120805; HD8795M/GB-942120810; DD8696-M-942120942; DD8696-A-942120943; DD8795-M-942121311; DD8765-M-942121314; DD8765-M-942121314; DD8794-M-942121315; DD8795-M/CH-942121359;DD8765-M/CH-942121360; DD8794M/S-942121386; DD8760-M/S-942121388; HD8760-M-942121438; HD8795-M-942121441; HD8795-M-942121441; DD8696-M9-942121483; DD8696-M9-942121483; DD8696-A9-942121484; DD8696-M-942121612; DD8696A-942121613; DD8696-A-942121613; DD8795-M-942121760; DD8795-M-942121760; DD8765-M-942121763; DD8794-M-942121764; DD8795-M/CH-942121805; DD8795M/CH-942121805; DD8765-M/CH-942121806; DD8765-M/CH-942121806; DD8794-M/S-942121822; DD8760-M/S-942121824; HD8760-M-942121862;

Vervanger voor de volgende origineel nummers: Type 31, 9029793842, 50294684001, Mod. 31, Mod31

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 280x245x10
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK439
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant Type 31, CFC0140088, model 31, F00439, F00264/1S
Gebruiksduur (in maanden) 36
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
TurboairDAFNE
TurboairDAFNE IXGL/F/50
TurboairLINOSA LX/IX/A/43
TurboairLINOSA LX/IX/A/60
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/60
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/60/PB
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/90
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/90/PB
TurboairPOMPEI IX/A/60-TA
TurboairPOMPEI IX/A/70
TurboairPOMPEI IX/A/90-TA
TurboairPOMPEI NW/S/IX/F/60
TurboairPOMPEI NW/S/IX/F/90
TurboairPRF0002621A
TurboairPRF0004034A
TurboairPRF0004079A
TurboairPRF0011799
TurboairPRF0012271
TurboairPRF0016661
TurboairPRF0016662
TurboairPRF0043189
TurboairPRF0052950
TurboairPRF0052980
TurboairPRF0101955
TurboairPRF0160477A
TurboairTOSCA IX/A/60
TurboairTOSCA IX/A/90
Turboair208217246603
Turboair208217246604
TurboairDUOMO IX/A/90
TurboairDUOMO IX/A/90-DH1084
Bekijk 1 tot 31 van 31 modellen

Recensies

(94)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email