Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Longlife Koolstoffilter Geschikt voor Nanosorb 1100 / C00630944
Alapure Longlife Koolstoffilter Geschikt voor Nanosorb 1100 / C00630944
Huismerk
Alapure Longlife Koolstoffilter Geschikt voor Nanosorb 1100 / C00630944
Alapure Longlife Koolstoffilter Geschikt voor Nanosorb 1100 / C00630944
Op voorraad

Alapure Longlife Koolstoffilter Geschikt voor Nanosorb 1100 / C00630944

Model : HFK060
(86)
€ 44,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 37,15
Op Voorraad
2 x € 42,95
€ 85,90
Je bespaart 4%
3 x € 40,95
€ 122,85
Je bespaart 9%
4 x € 39,95
€ 159,80
Je bespaart 11%
Alapure Longlife Koolstoffilter Geschikt voor Nanosorb 1100 / C00630944
€ 44,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure Longlife Koolstoffilter Geschikt voor Nanosorb 1100 / C00630944

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 680x77x10
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK060
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant Nanosorb 1100, C00630944, 133.0605.193, 488000630944, FKS003, 991.0571.963, 9910571963
Gebruiksduur (in maanden) 36
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
DelonghiECAM 23 210 B
DelonghiHOB GALILEO SMART BK F830 KIT LL H80
Faber3400605734
FaberGALILEO SMART BK F830
Faber340006
FaberHOB EXTRACTOR INTEGR
Ikea340.0575.911
Ikea340.0575.912
Ikea405.158.65
Ikea40515865
Ikea504.494.03
Ikea504.949.03
Ikea50494903
Ikea859698019510
IkeaFÖRDELAKTIG
IkeaFÖRDELAKTIG 50449403
IkeaFÖRDELAKTIG 90534852
Ikea3400575911
Ikea3400575912
Ikea8,59698E+11
Whirlpool3400652100 FMY 839 HILLKIT
Whirlpool3400652151 FMA 839 HILLKIT
WhirlpoolFA RDELAKTIG 90534852
WhirlpoolFORDELAKTIG 50449403
WhirlpoolFORDELAKTIG 90534852
Whirlpool859698020690
Whirlpool859698020700
Whirlpool859698019530
Whirlpool859698001278
Bekijk 1 tot 29 van 29 modellen

Recensies

(86)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email