Menu
Menu
Winkelwagen
Bauknecht Metaalfilter 481248058332 275x217x8mm
Bauknecht Metaalfilter 481248058332 275x217x8mm
Bauknecht Metaalfilter 481248058332 275x217x8mm
Bauknecht Metaalfilter 481248058332 275x217x8mm
Op voorraad

Bauknecht Metaalfilter 481248058332 275x217x8mm

  • Merk: Bauknecht
  • | Model: 481248058332
Model : 481248058332
(153)
€ 29,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 24,75
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Bauknecht 481248058332 275x217x8mm

€ 26,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Bauknecht Metaalfilter 481248058332 275x217x8mm
€ 29,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Bauknecht 481248058332 275x217x8mm

Normale prijs: € 26,50
Staffelprijs: € 25,75
IN WINKELWAGEN

Bauknecht Metaalfilter 481248058332 275x217x8mm

Metalen vetfilter is effectief tegen vet en olie uit de lucht te filteren. De Metaalfilter is temperatuurbestendig.

De vet dampen dat vrijkomt tijdens het koken kunnen de metaalfilter op den duur verstoppen.
Dit kunt u voorkomen door de filter regelmatig schoon te maken.
 
Als de metaalfilter niet meer schoongemaakt kan worden adviseren wij u deze te vervangen.
 

Afmetingen: 275x217x8mm
Inhoud: 1 stuk
Levensduur: Zodra de vetfilter vuil is en niet meer schoon te maken is.

Dit metalen vetfilter is onder andere geschikt voor de volgende modellen afzuigkappen: (Dit is maar een kleine opsomming, mocht u niet zeker weten of de filter in uw afzuigkap past dan kunt u altijd contact opnemen met de klantenservice.)

Vervanger voor de volgende origineel nummers: 481248058332

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 275x217x8
Verpakking per 1
Merk Bauknecht
Artikelnummer 481248058332
EAN 8720933786810
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 481248058332
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AristonHDF 9FAQ479730000
AristonHDF 9FIXAQ479730000
BauknechtDDLE5790IN
BauknechtDDLI5710IN
BauknechtDDXE5790IN
BauknechtDDXE5790IX
BauknechtDDXI5790IN
BauknechtDTL5790TI
BauknechtDWER7880IN
BauknechtDWGR7880
BauknechtDDLE 5790857455916051
BauknechtDDLE 5790857455901051
BauknechtDDLE 5790857455916052
BauknechtDDLE 5790857455915050
BauknechtDDLE 5790DDLE5790
BauknechtDDLE 5790857455916050
BauknechtDDLE 5790857455901050
BauknechtDDLI 5710857456201051
BauknechtDDLI 5710857456201052
BauknechtDDLI 5710DDLI5710
BauknechtDDLI 5710857456201050
BauknechtDDLI 5710 IBN857456201051
BauknechtDDXE 5790857457101050
BauknechtDDXE 5790DDXE5790
BauknechtDDXI 5790DDXI5790
BauknechtDDXI 5790857457201050
BauknechtDTL 5790857459401000
BauknechtDTL 5790DTL5790
BauknechtDWER 7880857400001000
BauknechtDWER 7880DWER7880
BauknechtDWER 7881857400001100
BauknechtDWGR 7880DWGR7880
BauknechtDWGR 7880857400001010
BauknechtDWGR 7880857400001020
BauknechtDWGR 7881857400001120
Elica208337804401 PRF 0032852523103120
Elica208337804401 PRF 0032793852523103120
Elica208337804402 PRF 0033852523103140
Elica208337804402 PRF 0033852852523103140
Elica208337804403 PRF 0034852523103110
Elica208337804403 PRF 0034211852523103110
Elica208337804404 PRF 0034852523103130
Elica208337804404 PRF 0034012852523103130
Elica208337804405 PRF 0038852523103090
Elica208337804405 PRF 0038445852523103090
Elica208337804406 PRF 0038852523103100
Elica208337804406 PRF 0038443852523103100
Elica208337804416 PRF 0095852523105720
Elica208337804416 PRF 0095551852523105720
Elica208337804417 PRF 0095852523105710
Elica208337804417 PRF 0095547852523105710
Elica208337804418 PRF 0032852523106720
Elica208337804418 PRF 0032793852523106720
Elica208337804419 PRF 0033852523106810
Elica208337804419 PRF 0033852852523106810
Elica208337804421 PRF 0034852523108530
Elica208337804421 PRF 0034211852523108530
Elica208337804422 PRF 0038852523106820
Elica208337804422 PRF 0038443852523106820
Elica208337804423 PRF 0038852523108540
Elica208337804423 PRF 0038445852523108540
Elica208337804424 PRF 0095852523106320
Elica208337804424 PRF 0095547852523106320
Elica208337804425 PRF 0095852523106230
Elica208337804425 PRF 0095551852523106230
Elica208337804426 PRF 0102852523108550
Elica208337804426 PRF 0102284852523108550
Elica208337804426 PRF 0102284852523108551
Elica208337804427 PRF 0102852523108560
Elica208337804427 PRF 0102285852523108561
Elica208337804427 PRF 0102285852523108560
Elica208337804428 PRF 0102852523108570
Elica208337804428 PRF 0102286852523108570
Elica208337804428 PRF 0102286852523108571
Elica208337804429 PRF 0102852523108580
Elica208337804429 PRF 0102287852523108581
Elica208337804429 PRF 0102287852523108580
Elica208337804430 PRF 0034852523108590
Elica208337804430 PRF 0034211 A852523108591
Elica208337804430 PRF 0034211 A852523108590
Elica208337804431 PRF 0032852523108600
Elica208337804431 PRF 0032793 A852523108600
Elica208337804431 PRF 0032793 A852523108601
Elica208337804432 PRF 0034852523108610
Elica208337804432 PRF 0034012 A852523108611
Elica208337804432 PRF 0034012 A852523108610
Elica208337804433 PRF 0033852523108620
Elica208337804433 PRF 0033852 A852523108620
Elica208337804433 PRF 0033852 A852523108621
Elica208337804434 PRF 0038852523108630
Elica208337804434 PRF 0038445 A852523108630
Elica208337804434 PRF 0038445 A852523108631
Elica208337804435 PRF 0038852523108640
Elica208337804435 PRF 0038443 A852523108641
Elica208337804435 PRF 0038443 A852523108640
Elica208337804436 PRF 0095852523108650
Elica208337804436 PRF 0095547 A852523108650
Elica208337804437 PRF 0095852523108660
Elica208337804437 PRF 0095551 A852523108660
Elica208337804438 PRF 01246852523115460
Elica208337804438 PRF01246852523115460
Elica208337861101 PRF 0050852523113300
Elica208337861101 PRF 0050772 A852523113300
Elica208337861102 PRF 0050852523113290
Elica208337861102 PRF 0050813 A852523113290
Elica208337861103 PRF 0050852523113280
Elica208337861103 PRF 0050550 A852523113280
Elica208337861104 PRF 0050852523113270
Elica208337861104 PRF 0050731 A852523113270
Elica208345204401 PRF 0079852523104460
Elica208345204401 PRF 0079553852523104460
Elica208345204402 PRF 0079852523104470
Elica208345204402 PRF 0079554852523104470
Elica208345204403 PRF 0079852523104480
Elica208345204403 PRF 0079555852523104480
Elica208345204404 PRF 0079852523104490
Elica208345204404 PRF 0079556852523104490
Elica208345204405 PRF 0079852523107090
Elica208345204405 PRF 0079555 A852523107090
Elica208345204406 PRF 0079852523107100
Elica208345204406 PRF 0079556 A852523107100
Elica208345204407 PRF 0079852523107110
Elica208345204407 PRF 0079553 A852523107110
Elica208345204408 PRF 0079852523107120
Elica208345204408 PRF 0079554 A852523107120
Elica208345404401 PRF 0079852523105320
Elica208345404401 PRF 0079552852523105320
Elica208345404404 PRF 0079852523111180
Elica208345404404 PRF 0079552 A852523111180
Elica208355404725 PRF 00327852523108601
Elica208355404725 PRF00327852523108601
Elica208355404726 PRF 00338852523108621
Elica208355404726 PRF00338852523108621
Elica208355404727 PRF 00340852523108611
Elica208355404727 PRF00340852523108611
Elica208355404728 PRF 00342852523108591
Elica208355404728 PRF00342852523108591
Elica208355404729 PRF 00384852523108641
Elica208355404729 PRF00384852523108641
Elica208355404730 PRF 00384852523108631
Elica208355404730 PRF00384852523108631
Elica208355404731 PRF 01022852523108551
Elica208355404731 PRF01022852523108551
Elica208355404732 PRF 01022852523108561
Elica208355404732 PRF01022852523108561
Elica208355404733 PRF 01022852523108571
Elica208355404733 PRF01022852523108571
Elica208355404734 PRF 01022852523108581
Elica208355404734 PRF01022852523108581
ElicaAMALFIPL 3VS 35208249846603
ElicaAMALFIPL 3VS 35208249846604
ElicaAMALFISOFT 2HIX208249846602
ElicaAMALFISOFT 2HIX/208249846602
ElicaAMALFISOFT 2HIX/WH208249846601
ElicaAMALFISOFT 2HIXGR208249846602
ElicaAMALFISOFT 2HIXWH208249846601
ElicaAMALFISOFT2HIX208249846602
ElicaAMELIAPL 3VS 35208262046601
ElicaELBAPL 3VS 352 H208250046602
ElicaELBASOFT 2H208250046601
ElicaLAGUNASOFT 2HIX/A208249946602
ElicaLAGUNASOFT 2HIX/A208249946601
ElicaLAGUNASOFT 2HIXA208249946601
ElicaLAGUNASOFT 2HIXA208249946602
ElicaSOLARIS 01 IX208187440601
ElicaSOLARIS 01 IX208187540601
ElicaTAORMINAPL 3VS 35208250146603
ElicaTAORMINAPL 3VS 35208250146604
ElicaTAORMINASOFT 2H208250146601
ElicaTAORMINASOFT 2H208250146602
ElicaVOLTERRAPL 3VS 35208262146601
HotpointHXQVC 8AAQ862430000
HotpointHXQVC 8ATKAQ862430000
Hotpoint AristonHDF 90AQ501520000
Hotpoint AristonHDF 90 IXAQ501520000
Hotpoint AristonHDF 9FAQ548950000
Hotpoint AristonHDF 9FIXAQ548950000
Hotpoint AristonHLQV 6AAQ839820000
Hotpoint AristonHLQV 6ABAQ839820000
Hotpoint AristonHLQV 6ABKHAAQ839820000
Hotpoint AristonHLQV 8AAQ846010000
Hotpoint AristonHLQV 8ATKAQ882170000
Hotpoint AristonHLQV 8ATKAQ846010000
Hotpoint AristonHLQV 8ATK 1AQ882170000
Hotpoint AristonHLQV 8ATK. 1AQ882170000
Hotpoint AristonHLQVC 8ATKAQ882160000
Hotpoint AristonHLQVC 8ATKAQ846040000
Hotpoint AristonHLQVC 8ATK 1AQ882160000
Hotpoint AristonHLQVC 8ATK 1HAAQ882160000
Hotpoint AristonHLQVC 8ATK. 1AQ882160000
Hotpoint AristonHLQVC 8ATKHAAQ882160000
Hotpoint AristonHLQVC 8ATKHAAQ846040000
Hotpoint AristonHLVC 8ATXAQ846030000
Hotpoint AristonHLVC 8ATX 1869990882190
Hotpoint AristonHLVC 8ATXHAAQ846030000
Ikea001.257.6900125769
Ikea101 090 09857943316001
Ikea101.090.0910109009
Ikea201.257.6820125768
Ikea301.090.0830109008
Ikea30109008857943315001
Ikea401 .257 .67857951953000
Ikea401 .257 .67 HDN G600 HOOD IK857990901002
Ikea401 .257 .67 HDN G600 HOOD IK857990901001
Ikea401.257.67857951953000
Ikea401.257.6740125767
Ikea401.257.67 HDN G600 IK857990901002
Ikea401.257.67 HDN G600 IK857990901001
Ikea500.793.1250079312
Ikea50079312857963001001
Ikea501.090.0750109007
Ikea50109007857943301001
Ikea901.186.3290118632
IkeaHDN G600857990901000
IkeaHDN G600 401 .257 .67857990901000
IkeaHDN G600 401.257.67857990901000
IkeaHDN G610857990915000
IkeaHDN G610 001 .257 .69857990915000
IkeaHDN G610 001.257.69857990915000
IkeaHDN G610 HDN G610857990915001
IkeaHDN G610 HDN G610857990915002
IkeaHDN G610 HDN G610 COOKERHOO857990915002
IkeaHDN G610 HDN G610 COOKERHOO857990915001
IkeaHDN G640857990916000
IkeaHDN G640 201 .257 .68857990916000
IkeaHDN G640 201.257.68857990916000
IkeaHDNG600HDNG600
IkeaHDNG610HDNG610
IkeaHDNG640HDNG640
IkeaHOO P00 S 501 090 07857943301000
IkeaHOO P10 S 301 090 08857943315000
IkeaHOO P40 S 101 090 09857943316000
IkeaHOO P80 S 901 186 32857943353000
IkeaHOOP00SHOOP00S
IkeaHOOP10SHOOP10S
IkeaHOOP40SHOOP40S
IkeaHOOP80SHOOP80S
PRIVILEGDGHVE 83 AL X857972101000
ScholtesHDB 9AQ591780000
ScholtesHDB 9IXAQ591780000
ScholtesHDN 9AQ591770000
ScholtesHDN 9IXAQ591770000
ScholtesHDSL 9AQ740890000
ScholtesHDSL 9IXAQ740890000
ScholtesHX 470296460000
ScholtesHX 470296470000
ScholtesHX 4 AN70296450000
ScholtesHX 4 IX70296470000
ScholtesHX 4AN70296450000
ScholtesHX 670296500000
ScholtesHX 670296490000
ScholtesHX 6 AN70296480000
ScholtesHX 6 IX70296500000
ScholtesHX 6AN70296480000
ScholtesHXI 870296520000
ScholtesHXI 8 IX70296520000
ScholtesHXIS 870296530000
ScholtesHXIS 8 IX70296530000
ScholtesHXS 670296510000
ScholtesHXS 6 IX70296510000
Whirlpool208337804401 PRF 0032852523103120
Whirlpool208337804402 PRF 0033852523103140
Whirlpool208337804403 PRF 0034852523103110
Whirlpool208337804404 PRF 0034852523103130
Whirlpool208337804405 PRF 0038852523103090
Whirlpool208337804406 PRF 0038852523103100
Whirlpool208337804416 PRF 0095852523105720
Whirlpool208337804417 PRF 0095852523105710
Whirlpool208337804418 PRF 0032852523106720
Whirlpool208337804419 PRF 0033852523106810
Whirlpool208337804421 PRF 0034852523108530
Whirlpool208337804422 PRF 0038852523106820
Whirlpool208337804423 PRF 0038852523108540
Whirlpool208337804424 PRF 0095852523106320
Whirlpool208337804425 PRF 0095852523106230
Whirlpool208337804426 PRF 0102852523108550
Whirlpool208337804427 PRF 0102852523108560
Whirlpool208337804428 PRF 0102852523108570
Whirlpool208337804429 PRF 0102852523108580
Whirlpool208337804430 PRF 0034852523108590
Whirlpool208337804431 PRF 0032852523108600
Whirlpool208337804432 PRF 0034852523108610
Whirlpool208337804433 PRF 0033852523108620
Whirlpool208337804434 PRF 0038852523108630
Whirlpool208337804435 PRF 0038852523108640
Whirlpool208337804436 PRF 0095852523108650
Whirlpool208337804437 PRF 0095852523108660
Whirlpool208345204401 PRF 0079852523104460
Whirlpool208345204402 PRF 0079852523104470
Whirlpool208345204403 PRF 0079852523104480
Whirlpool208345204404 PRF 0079852523104490
Whirlpool208345204405 PRF 0079852523107090
Whirlpool208345204406 PRF 0079852523107100
Whirlpool208345204407 PRF 0079852523107110
Whirlpool208345204408 PRF 0079852523107120
Whirlpool208345404401 PRF 0079852523105320
Whirlpool208345404404 PRF 0079852523111180
Whirlpool401 257 67 HDN G60040125767HDNG600
Whirlpool6 AKR 958857895853000
Whirlpool6 AKR 958857895853001
Whirlpool859991542410859991542410
Whirlpool859991550190859991550190
WhirlpoolAKR 633AKR633
WhirlpoolAKR 633 GY 2AKR633GY2
WhirlpoolAKR 633 WAKR633W
WhirlpoolAKR 637AKR637
WhirlpoolAKR 855857846001001
WhirlpoolAKR 855857846001010
WhirlpoolAKR 855AKR855
WhirlpoolAKR 855857846001012
WhirlpoolAKR 855857846001000
WhirlpoolAKR 855 G857846001021
WhirlpoolAKR 855 G857846001010
WhirlpoolAKR 855 G857846001022
WhirlpoolAKR 855 G857846001012
WhirlpoolAKR 855 G857846001020
WhirlpoolAKR 950857895001000
WhirlpoolAKR 950857895061000
WhirlpoolAKR 950857895015000
WhirlpoolAKR 950857895001001
WhirlpoolAKR 950857895068000
WhirlpoolAKR 950857895036000
WhirlpoolAKR 950857895010000
WhirlpoolAKR 950AKR950
WhirlpoolAKR 950857895036001
WhirlpoolAKR 950857895010001
WhirlpoolAKR 951857895115000
WhirlpoolAKR 951857895110000
WhirlpoolAKR 951857895101000
WhirlpoolAKR 951Q1008070002
WhirlpoolAKR 951857895168001
WhirlpoolAKR 951857895161000
WhirlpoolAKR 951857895115001
WhirlpoolAKR 951857895110001
WhirlpoolAKR 951857895101001
WhirlpoolAKR 951Q1008080001
WhirlpoolAKR 951Q0902770001
WhirlpoolAKR 951857895161001
WhirlpoolAKR 951857895136000
WhirlpoolAKR 951857895110002
WhirlpoolAKR 951857895101002
WhirlpoolAKR 951Q1008080002
WhirlpoolAKR 951AKR951
WhirlpoolAKR 951Q1008070001
WhirlpoolAKR 951857895168000
WhirlpoolAKR 951857895136001
WhirlpoolAKR 951 IX 1Q1008070001
WhirlpoolAKR 951 IX 3Q1008080001
WhirlpoolAKR 951 IXWP 1Q0902770001
WhirlpoolAKR 958857895801010
WhirlpoolAKR 958AKR958
WhirlpoolAKR 958857895868000
WhirlpoolAKR 958857895836001
WhirlpoolAKR 958857895815001
WhirlpoolAKR 958857895810000
WhirlpoolAKR 958857895801000
WhirlpoolAKR 958857895861000
WhirlpoolAKR 958857895815010
WhirlpoolAKR 958857895810001
WhirlpoolAKR 958857895801001
WhirlpoolAKR 958857895861001
WhirlpoolAKR 958857895836000
WhirlpoolAKR 958857895815000
WhirlpoolD99 M2N0D99M2N0
WhirlpoolHDN G600 401 257 67HDNG60040125767
WhirlpoolWHSS 92 F LT KWHSS92FLTK
WhirlpoolWHSS 92 FLTKWHSS92FLTK
Bekijk 1 tot 367 van 367 modellen

Recensies

(153)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email