Menu
Menu
Winkelwagen
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
Op voorraad

Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01

  • Merk: Best
  • | Model: 9029798767
Model : 9029798767
(183)
€ 23,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 19,42
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Best ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01

€ 11,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 22,50
€ 45,00
Je bespaart 4%
3 x € 20,50
€ 61,50
Je bespaart 13%
4 x € 18,50
€ 74,00
Je bespaart 21%
Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01
€ 23,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Best ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01

Normale prijs: € 11,50
Staffelprijs: € 8,95
IN WINKELWAGEN

Best Koolstoffilter ECFB01ST / 9029798767 / ECFB01

De Best koolstoffilter is bedoeld om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te reinigen. Tijdens het koken komen verschillende deeltjes vrij, zoals vet en stof. Het filter vangt deze op zodat ze niet opnieuw in de keukenlucht terechtkomen. Een Best afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen, waarvan een belangrijke laag het koolstoffilter is.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die kookluchtjes en andere verontreinigingen uit de lucht verwijdert. Door de poreuze structuur heeft de koolstof een groot oppervlak waarop geurdeeltjes zich kunnen hechten. Zo wordt de lucht die uit de afzuigkap komt beter gefilterd. Voor de beste prestaties is het aan te raden het koolstoffilter periodiek te vervangen.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Best producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 240x193x10
Verpakking per 1
Merk Best
Artikelnummer 9029798767
EAN 8720933793115
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 9029798767, ECFB01, 33005521, 33005299
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AEGDBB 3951 M94202249000
AEGDBE 5970 M94202254000
AEGDBE 5970 R94202251900
AEGDBS 5971 MM94202254100
AEGDGE 5161 HM94205100800
AEGDGE 5161 HM94202256600
AEGDGE 5661 HM94205101200
AEGDIE 5960 HB94205146900
Best04400342
Best07F26006
Best07L01000
Best942022134
Best942022135
Best942022137
Best942022138
Best942022139
Best942022169
Best94202216800
Best94202217600
Best94205105100
Best94205105400
Best94205105600
Best94205106000
Best94205106100
Best94205106600
Best94205106900
BestBEL AIR 90 INOX
BestBEL AIR S1A2PU
BestBF3 BEL AIR S1 A2 PU
BestBHC62350XA
BestBHC64750BA
BestBHC66750XA
BestBHC82350XA
BestBHC86750XA
BestBHC92320BA
BestBHC92350XA
BestBHC93750XA
BestBHC94750BA
BestBHC94750XA
BestBHS92350AA
BestBHS92351AA
BestBHS92360XA
BestBHS94750XA
BestBHS94751BA
BestBHS96750AA
BestBHS96750XA
BestIS THETA
Best07PA3005
BestBP3 B02 A02 E01
ELECTROLUXDBGL 1031 CN94205101400
ELECTROLUXDBGL 5431 CN94205101800
ELECTROLUXLFG 716 X94205101700
FaureFFT 519 X94202250000
FaureFFT 919 Y94202249700
PROGRESSPDB 6040 E94202204000
PROGRESSPDB 9040 E94202204100
ZANUSSIZFT 516 X94202250100
ZANUSSIZFT 519 X94202249900
ZANUSSIZFT 919 Y94202249600
ZANUSSIZHB 92670 KA94202251800
Bekijk 1 tot 60 van 60 modellen

Recensies

(183)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email