Menu
Menu
Winkelwagen
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
Op voorraad

Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm

  • Merk: Best
  • | Model: 4055380804
Model : 4055380804
(187)
€ 26,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 22,27
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Best 4055380804 470x169x9mm

€ 24,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm
€ 26,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Best 4055380804 470x169x9mm

Normale prijs: € 24,95
Staffelprijs: € 21,95
IN WINKELWAGEN

Best Metaalfilter 4055380804 470x169x9mm

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 470x169x9
Verpakking per 1
Merk Best
Artikelnummer 4055380804
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 4055380804
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Best07E07009A
Best07E07009C
Best07E07501A
Best942022146
Best942022152
Best942022154
Best942022165
Best942022177
Best942022178
Best942022179
Best942022188
Best94202214600
Best94202216500
Best94202217700
Best94202218800
BestBHG51220GA
BestBHG51320GA
BestBHG51320WA
BestBHG51320XA
BestBHG56420GA
BestBHG56420WA
BestBHG76550XA
BestBHG76650XA
BestP 780
Best07E00728
Best07E03029A
Best07E03031A
Best07E03033A
Best07E07033A
Best7E00523
BestBP2B02A02E01
BestPASC780 BF4PASC580L1A2ED
Bekijk 1 tot 32 van 32 modellen

Recensies

(187)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email