Menu
Menu
Winkelwagen
Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7
Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7
Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7
Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7
Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7
Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7
Op voorraad

Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7

  • Merk: Bosch
  • | Model: 00579496
Model : 00579496
(106)
€ 16,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 14,01
Probeer onze huismerkvariant

Alapure HEPA Hygiënefilter Stofzuiger geschikt voor Bosch BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7

€ 7,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7
€ 16,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7

Bosch HEPA Hygiënefilter Stofzuiger BBZ154HF / BGL8- BGB8 / BGL7-BGB7

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 220x140x30
Verpakking per 1
Merk Bosch
Artikelnummer 00579496
EAN 4242002563022
Artikelnummer(s) fabrikant 00579496, 579496, BBZ154HF, VZ154HFB, 00647753, 00577303, 00575186
Gebruiksduur (in maanden) 12
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
BoschBBZ154HF00
BoschBGB723312
BoschBGB723315 BGB7233
BoschBGB7BLU15 BGB7BLU
BoschBGC41PET01
BoschBGC41PET02 BGC41PET
BoschBGC41PET03 BGC41PET
BoschBGC41PET04 BGC41PET
BoschBGC41PET202 BGC41PET2
BoschBGL7229403
BoschBGL75X42CH15 BGL75X42CH
BoschBGL7A33215
BoschBGL7A43315
BoschBGL7EXCL15 BGL7EXCL
BoschBGL8180018 BGL81800
BoschBGL81800IR08
BoschBGL81800IR13
BoschBGL8203018 BGL82030
BoschBGL82030IR08
BoschBGL82030IR13
BoschBGL82030IR18 BGL82030IR
BoschBGL8229418 BGL82294
BoschBGL82294IR08
BoschBGL82294IR12
BoschBGL82294IR13
BoschBGL840003
BoschBGL844008
BoschBGL844010
BoschBGL85Q5710 INGENIUSPROSILENCE57
BoschBGL8GOLD18 BGL8GOLD
BoschBGL8GOLDIR03
BoschBGL8GOLDIR12
BoschBGL8GOLDIR13
BoschBGL8POW218 BGL8POW2
BoschBGS41200001 BGS412000
BoschBGS41200004 BGS412000
BoschBGS41223401 BGS412234
BoschBGS41223404 BGS412234
BoschBGS412234A01 BGS412234A
BoschBGS41FAM01 GS41SERIE6
BoschBGS41FAM02 GS41SERIE6
BoschBGS41FAM03 BGS41FAM
BoschBGS41FAM04 BGS41FAM
BoschBGS41K33201 BGS41K332
BoschBGS41K33202 BGS41K332
BoschBGS41K33204 BGS41K332
BoschBGS41K43201 BGS41K432
BoschBGS41MPOW01 BGS41MPOW
BoschBGS41MPOW02 BGS41MPOW
BoschBGS41MPOW04 BGS41MPOW
BoschBGS41PET101 GS41SERIE6
BoschBGS41PET104 BGS41PET1
BoschBGS41POW102 BGS41POW1
BoschBGS41POW104 BGS41POW1
BoschBGS41POW202 BGS41POW2
BoschBGS41POW204 BGS41POW2
BoschBGS41POW304 BGS41POW3
BoschBGS41PRO01 BGS41PRO
BoschBGS41PRO02 BGS41PRO
BoschBGS41X30001 BGS41X300
BoschBGS41ZOORU01 BGS41ZOORU
BoschBSGL5126601
BoschBSGL5126602
BoschBSGL5126901
BoschBSGL5126902
BoschBSGL5126GB01
BoschBSGL5126GB02
BoschBSGL5132501
BoschBSGL5132502
BoschBSGL5133201
BoschBSGL5133208
BoschBSGL5133802
BoschBSGL513M101
BoschBSGL5213001
BoschBSGL5213002
BoschBSGL5220102
BoschBSGL5222502
BoschBSGL5223001 GL50FREEE2200WROUGE
BoschBSGL5223002
BoschBSGL5223102
BoschBSGL5223201
BoschBSGL5223301
BoschBSGL5223302 FREEEPROPARQUET2200W
BoschBSGL5223501
BoschBSGL5223502
BoschBSGL5223601
BoschBSGL5223602
BoschBSGL5223702
BoschBSGL5223802
BoschBSGL5224201
BoschBSGL5224202
BoschBSGL5225GB02
BoschBSGL5232203
BoschBSGL5242202
BoschBSGL5242AU02
BoschBSGL5243202
BoschBSGL5244402
BoschBSGL5244AU02
BoschBSGL5253002 FREEEPROPOWER2500W
BoschBSGL5253202
BoschBSGL5255AU02
BoschBSGL5329102
BoschBSGL5329110
BoschBSGL533102
BoschBSGL533302
BoschBSGL533310
BoschBSGL533510
BoschBSGL533902
BoschBSGL585002
BoschBSGL5ALL102
BoschBSGL5ALL202
BoschBSGL5PRO101
BoschBSGL5PRO108
BoschBSGL5PRO302
BoschBSGL5PROGB01 HOMEPROFESSIONAL
BoschBSGL5PROGB02 HOMEPROFESSIONAL
BoschBSGL5ZOO202
BoschBSGL5ZOO210
BoschBSGL5ZOO310
BoschBSGL5ZOODE02
BoschBSGL5ZOOM10
BoschBSGL5ZOOO102
BoschBSGL5ZOOO202
BoschBSGL6254401
BoschBSGL6254403
Bekijk 1 tot 125 van 125 modellen

Recensies

(106)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email