Menu
Menu
Winkelwagen
Delonghi Antikalk filter voor Strijkijzers 5512810031
Delonghi Antikalk filter voor Strijkijzers 5512810031
Delonghi Antikalk filter voor Strijkijzers 5512810031
Delonghi Antikalk filter voor Strijkijzers 5512810031
Op voorraad

Delonghi Antikalk filter voor Strijkijzers 5512810031

  • Merk: Delonghi
  • | Model: 5512810031
Model : 5512810031
(71)
€ 16,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 13,64
Op Voorraad
2 x € 16,50
€ 33,00
Je bespaart 0%
3 x € 16,50
€ 49,50
Je bespaart 0%
4 x € 16,25
€ 65,00
Je bespaart 2%
Delonghi Antikalk filter voor Strijkijzers 5512810031
€ 16,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

DeLonghi Antikalk filter voor Strijkijzers – 5512810031

Met de DeLonghi antikalk filter 5512810031 bescherm je jouw stoomstrijkijzer tegen kalkaanslag en verleng je de levensduur van het apparaat. De filter vermindert de ophoping van kalk en onzuiverheden in het waterreservoir, waardoor je altijd kunt rekenen op een krachtige stoomproductie en perfecte strijkresultaten.

✔ Bescherming tegen kalkaanslag – voorkomt verstopping en verlengt de levensduur van je strijkijzer.
✔ Altijd krachtig stoom – zorgt voor optimale stoomontwikkeling voor gladde strijkresultaten.
✔ Eenvoudig te vervangen – snelle en moeiteloze installatie.

Compatibiliteit DeLonghi Antikalk filter
Dit antikalk filter is geschikt voor de volgende DeLonghi stoomstrijkijzers en strijkstations:

  • DeLonghi strijkijzers met afneembaar waterreservoir (o.a. PRO-serie)

  • DeLonghi stoomgeneratoren met type-aanduiding geschikt voor filter 5512810031

⚠️ Niet geschikt voor: strijkijzers zonder uitneembaar waterreservoir of zonder filterfunctie.


Gebruik & vervanging
Voor het beste resultaat wordt aangeraden de filter elke 3 tot 6 maanden te vervangen, afhankelijk van de waterhardheid en gebruiksfrequentie. Zo behoud je een constante stoomkracht en voorkom je kalkaanslag in je apparaat.

Installatie-instructies:

  1. Open het waterreservoir van je strijkijzer of stoomgenerator.

  2. Plaats de nieuwe antikalk filter in de filterhouder of het aangegeven compartiment.

  3. Vul het reservoir met schoon kraanwater.

  4. Je strijkijzer is nu direct klaar voor gebruik.

Tip: combineer met ander onderhoud
Voor een optimale werking van je strijkijzer raden wij aan om het antikalk filter te combineren met regelmatig onderhoud. Raadpleeg ook de handleiding van je apparaat voor specifieke reinigingstips.

Niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk dan al onze DeLonghi producten.

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk DeLonghi
Artikelnummer 5512810031
EAN 8004399281875
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 5512810031, 5512810181, 7312810111, 7328149800, DLSF004, Simac
Gebruiksduur (in maanden) 6
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
DelonghiPRO 1860 XPRO1860X
DelonghiPRO 1867 XPRO1867X
DelonghiPRO 1870 XSPRO1870XS
DelonghiPRO 2000PRO2000
DelonghiPRO 2100PRO2100
DelonghiPRO 2200PRO2200
DelonghiPRO1860XPRO1860X
DelonghiPRO1870XSPRO1870XS
DelonghiVVX 1860 GVVX1860G
DelonghiVVX 1860 GAVVX1860GA
DelonghiVVX 1865VVX1865
DelonghiVVX 1870 GATVVX1870GAT
DelonghiVVX 1880VVX1880
DelonghiVVX 1885VVX1885
DelonghiVVX 2000VVX2000
DelonghiVVX 2005VVX2005
DelonghiVVX 2100VVX2100
DelonghiVVX 2200VVX2200
DelonghiVVX1860GVVX1860G
DelonghiVVX1870 GATVVX1870GAT
DelonghiVVX1880VVX1880
DelonghiVVX1880 DUAL VAPVVX1880DUALVAP
DelonghiVVX1885VVX1885
DelonghiVVX2200VVX2200
DeLonghiPRO 1860X
DeLonghiPRO1867X
DeLonghiVVX 1860G
DeLonghiVVX 1870GAT
DeLonghiVVX1865
DeLonghiVVX2000
DelonghiPRO 1860 XPRO1860X EX:2
DelonghiPRO 1860 X0128730603
DelonghiPRO 1860 XPRO1860X EX:1
DelonghiPRO 1860 X0128730606
DelonghiPRO 1860 X128730606
DelonghiPRO 1860 X128730603
DelonghiPRO 1860 X0128730606EX2
DelonghiPRO 1867 X0128730608
DelonghiPRO 1867 X128730608
DelonghiPRO 1867 XSTIRELLA PRO1867X
DelonghiPRO 1870 XS128730607
DelonghiPRO 1870 XS128730602
DelonghiPRO 1870 XS0128730602
DelonghiPRO 1870 XS0128730607EX2
DelonghiPRO 1870 XSPRO1870XS EX:1
DelonghiPRO 1870 XSPRO1870XS EX:2
DelonghiPRO 1870 XS0128730607
DelonghiPRO 20000128720502
DelonghiPRO 2000128720502
DelonghiPRO 20000128720505
DelonghiPRO 21000128720504
DelonghiPRO 2100128720501
DelonghiPRO 21000128720501
DelonghiPRO 2100128720504
DelonghiPRO 22000128720500
DelonghiPRO 2200128720503
DelonghiPRO 22000128720503
DelonghiPRO1860X0128730606
DelonghiPRO1860X0128730606EX2
DelonghiPRO1870XS0128730607EX2
DelonghiPRO1870XS0128730607
DelonghiVVX 1860 GSTIRELLA VVX1860G EX:1
DelonghiVVX 1860 G0128731601
DelonghiVVX 1860 G0128731610
DelonghiVVX 1860 G128731601
DelonghiVVX 1860 G128731610
DelonghiVVX 1860 GSTIRELLA VVX1860G
DelonghiVVX 1860 GA0128731608
DelonghiVVX 1860 GASTIRELLA VVX1860GA
DelonghiVVX 1860 GA128731608
DelonghiVVX 1865STIRELLA VVX1865
DelonghiVVX 18650128731624
DelonghiVVX 1865128731624
DelonghiVVX 1870 GATSTIRELLA VVX1870GAT
DelonghiVVX 1870 GAT128731600
DelonghiVVX 1870 GATSTIRELLA VVX1870 GAT
DelonghiVVX 1870 GAT0128731609
DelonghiVVX 1870 GAT0128731600
DelonghiVVX 1870 GAT128731609
DelonghiVVX 18800128731619
DelonghiVVX 1880STIRELLA VVX1880DUALVAP
DelonghiVVX 1880128731613
DelonghiVVX 18800128731613
DelonghiVVX 18850128731625
DelonghiVVX 1885STIRELLA VVX1885
DelonghiVVX 1885128731625
DelonghiVVX 18850128731625EX2
DelonghiVVX 1885STIRELLA VVX1885 EX:2
DelonghiVVX 2000128721510
DelonghiVVX 20000128721503
DelonghiVVX 2000VVX2200
DelonghiVVX 2000128721503
DelonghiVVX 2000VVX2000 (T)
DelonghiVVX 20000128721512
DelonghiVVX 2000128721512
DelonghiVVX 20000128721510
DelonghiVVX 20000128721502
DelonghiVVX 20050128721505
DelonghiVVX 2005128721505
DelonghiVVX 2100128721501
DelonghiVVX 21000128721501
DelonghiVVX 22000128721504
DelonghiVVX 22000128721500
DelonghiVVX 2200128721504
DelonghiVVX 22000128721510
DelonghiVVX1860G0128731610
DelonghiVVX1870 GAT0128731609
DelonghiVVX18800128731613
DelonghiVVX18800128731619
DelonghiVVX1880 DUAL VAP0128731613
DelonghiVVX1880 DUAL VAP0128731619
DelonghiVVX18850128731625EX2
DelonghiVVX22000128721510
DeLonghiPRO 1860 X
DeLonghiPRO 1870 XS
DeLonghiPRO 2000
DeLonghiPRO 2100
DeLonghiPRO 2200
DeLonghiPRO1860X
DeLonghiPRO1870XS
DeLonghiVVX 1860 G
DeLonghiVVX 1860 GA
DeLonghiVVX 1870 GAT
DeLonghiVVX 2000
DeLonghiVVX 2005
DeLonghiVVX 2100
DeLonghiVVX 2200
DeLonghiVVX1860G
DeLonghiVVX1870 GAT
DeLonghiVVX1880
DeLonghiVVX1880 DUAL VAP
DeLonghiVVX1885
DeLonghiVVX2200
SIMAC1840 D1840D
SIMAC18601860
SIMAC1860 D1860D
SIMAC18701870
SIMAC1870 D1870D
SIMAC9000 D9000D
SIMACSTIRELLA 1840 DSTIRELLA1840D
SIMACSTIRELLA 1860 DSTIRELLA1860D
SIMACSTIRELLA 1860 DUALSTIRELLA1860DUAL
SIMACSTIRELLA 1870 DSTIRELLA1870D
SIMACSTIRELLA 1870 DUALVAPSTIRELLA1870DUALVAP
SIMACSTIRELLA 9000 DSTIRELLA9000D
SIMAC1840 D0128731605
SIMAC18600128730601
SIMAC1860 D0128731603
SIMAC18700128730600
SIMAC1870 D0128731604
SIMAC9000 D0128721513
SIMACSTIRELLA 1840 D0128731605
SIMACSTIRELLA 1860 D0128731603
SIMACSTIRELLA 1860 DUAL0128730601
SIMACSTIRELLA 1870 D0128731604
SIMACSTIRELLA 1870 DUALVAP0128730600
SIMACSTIRELLA 9000 D0128721513
Bekijk 1 tot 157 van 157 modellen

Recensies

(71)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email