Menu
Menu
Winkelwagen
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Huismerk
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
Op voorraad

Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01

  • Merk: Alapure
  • | Model: RWF3300A
Model : RWF3300A
(173)
€ 24,75
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 20,45
Op Voorraad
Icepure Waterfilter geschikt voor Electrolux EWF2CBPA / EWF01
€ 24,75
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Electrolux Waterfilter EWF2CBPA / EWF01 van Icepure RWF3300A

De Icepure RWF3300A waterfilter is 100% compatibel voor de Electrolux EWF2CBPA waterfilter 2403964055. 
De Icepure RWF3300A waterfilter is voor de Electrolux Amerikaanse koelkasten met een vierkante filter en is qua vormgeving 100% hetzelfde.
Let op: Icepure RWF3300A heeft 2 frontjes in de doos zitten waardoor je zelf kan kiezen of je de filter wilt gebruiken voor de PureAdvance, PureSource2 of EWF01.

De Icepure RWF3300A is een betere filter dan de originele Electrolux waterfilter en qua vormgeving de enige filter, op de markt, die hetzelfde vormgeving heeft als de originele Electrolux.
De filter is getest en gecertificeerd door:
NSF International volgens NSF/ANSI Standards 51 & 61, 
Water Quality Certificaat (WQA) volgens NSF/ANSI Standards 42 & 372 en 
Conform European Directive 1935/2004/EEG.
De Icepure waterfilter is geproduceerd in een fabriek dat ISO9001 gecertificeerd is.
De RWF3300A waterfilter is UV gesteriliseerd.

Icepure is de eerste en enige filter dat in het bezit is van 4 certificaten. Er is geen beter waterfilter op de markt.


Waterfilterexpert denkt ook aan het milieu en daarom zijn onze Icepure filters 100% recyclebaar.
 

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 100x170
Verpakking per 1
Merk Icepure
Artikelnummer RWF3300A
EAN 8720933700328
Artikelnummer(s) fabrikant FFL-132F, EWF2CBPA, FC100, 2403964055, WF2CB, EFF-6029A, 4055319455
Debiet (lpm) 1.89
Druk min. 207 kPa (30 psi) / max. 689 kPa (100 psi)
Gebruiksduur (in maanden) 6
Gebruiksintensiteit (liters / kopjes) 1514
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Koelkast filter, Amerikaanse koelkast, Side by Side Koelkast, ijskast, frigo, koeler, Dubbel Deurs koelkast, Kühlschrank filter, Dubbel Deurs Filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ElectroluxENL6298
ElectroluxENL62981X1
ElectroluxENL62981X2
ElectroluxENL62981X3
ElectroluxENL62981X4
ElectroluxENL6298X
ElectroluxENL6298X1
ElectroluxENL6298X3
ElectroluxERL6296XX
ElectroluxERL6297KK0
ElectroluxERL6297KK1
ElectroluxERL6297KK10
ElectroluxERL6297W
ElectroluxERL6297XS
ElectroluxERL6297XS1
ElectroluxERL6297XS10
ElectroluxERL6297XX0
ElectroluxERL6298XX0
ElectroluxERL6298XX1
ElectroluxERL6298XX10
ElectroluxERL6298XX11
ElectroluxERL6298XX12
ElectroluxERL6298XX13
ElectroluxERL6298XX14
ElectroluxERL6298XX15
ElectroluxERL6298XX3
ElectroluxERL6298XX4
ElectroluxERL6298XX6
ElectroluxERL6298XX7
ElectroluxERL7280W
ElectroluxERL7280X
ElectroluxERL7280X4
FrigidaireWP2CBMB
FrigidaireWF2MB
FrigidaireWF2CB
FrigidaireSWF2CB
FrigidairePURESOURCE2
FrigidairePS898865
FrigidairePS503621
FrigidairePS1148409
FrigidaireNGFC2000
FrigidaireNGFC 2000
FrigidaireGPSZ28V9CS7
FrigidaireGPSZ28V9CS5
FrigidaireGPSZ28V9CS4
FrigidaireGPSZ28V9CS1
FrigidaireGPSZ25V9DS5
FrigidaireGPSZ25V9DS4
FrigidaireGPSZ25V9DS3
FrigidaireGPSZ25V9DS0
FrigidaireGLVC25VBDB1
FrigidaireGLVC25V7DB1
FrigidaireGLSZ28V8CB4
FrigidaireGLSZ28V8CB1
FrigidaireGLSZ25V8CB0
FrigidaireFRRC25V6DW3
FrigidaireFRRC25V6DB3
FrigidaireFRRC25V6DB1
FrigidaireFC100
FrigidaireFC-100
FrigidaireAP2538969
Frigidaire241968503
Frigidaire240396701
Frigidaire240396406
Frigidaire240396404
Frigidaire240396402
Frigidaire240396401
Frigidaire218732310
Frigidaire218732309G
Frigidaire218732309F
Frigidaire218732309E
Frigidaire218732309D
Frigidaire218732309C
Frigidaire218732309B
Frigidaire218732309A
Frigidaire218732309
Frigidaire76080000
Frigidaire21873238
Kenmore46-9911
Kenmore46-9911P
Kenmore46-9916
Kenmore46-9916P
Kenmore9911
Kenmore9916
Kenmore469911
Kenmore469916
Kenmore4609911000
Kenmore4609916000
Kenmore9911P
Kenmore9916P
Bekijk 1 tot 90 van 90 modellen

Recensies

(173)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email