Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GF04MC
Model : GF04MC
(169)
€ 29,90
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 24,71
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF04MC 227x224x9mm

€ 24,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm
€ 29,90
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF04MC 227x224x9mm

Normale prijs: € 24,95
Staffelprijs: € 23,95
IN WINKELWAGEN

Elica Metaalfilter GF04MC 227x224x9mm

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 248x222x9
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GF04MC
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GF04MC
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208297761104
Elica208298504403
Elica208298504404
Elica208299304402
Elica208301204402
Elica208301204403
Elica208301204404
Elica208302004401
Elica208302004402
Elica208302204401
Elica208302204402
Elica208302204404
Elica208302204405
Elica208305446601
Elica208309204403
Elica208309246601
Elica208309304401
Elica208309304402
Elica208309304403
Elica208309804404
Elica208309804405
Elica208309804406
Elica208309804407
Elica208309804408
Elica208312404403
Elica208312404404
Elica208326304401
Elica208326304402
Elica208326304403
Elica208326304404
Elica208342904410
Elica208342904411
Elica208342904414
Elica208342904424
Elica208342904428
Elica208342904429
Elica208355404445
Elica208355404461
Elica208355404532
Elica208355404533
Elica208355404547
Elica208355404756
Elica208355404757
Elica208355404758
Elica208355404759
Elica208355404760
Elica208355404761
Elica208355404763
Elica208355404765
Elica208355404766
Elica208355404767
Elica208355404774
Elica208355404775
Elica208355404840
Elica208355404973
ElicaCLIP IX/F/55
ElicaCLIP WH/F/55
ElicaCLIP WHBL/F/55
ElicaCLIP WHRED/F/55
ElicaGALAXY BLIX/A/80
ElicaGALAXY ISLAND BLIX/A/90X45
ElicaGALAXY ISLAND BLIX/A/90X45 709372
ElicaGALAXY ISLAND WHIX/A/90X45
ElicaGALAXY WH/A/80
ElicaGALAXY WHIX/A/80
ElicaGALAXYBLIXA80
ElicaKUADRA ILHA 43
ElicaKUADRA ISLAND IX/A/43
ElicaKUADRA ISLAND IX/A/60
ElicaKUADRA IX/A/43
ElicaKUADRA IX/A/60
ElicaMOVIDA BL/F/55
ElicaMOVIDA BL/F/80
ElicaMOVIDA WH/F/80
ElicaOPERA LX/X/A
ElicaPANAREA LX/IX/A/43
ElicaPRF0006491
ElicaPRF0006491A
ElicaPRF0007028
ElicaPRF0007028A
ElicaPRF0007419
ElicaPRF0007419A
ElicaPRF0007655
ElicaPRF0007655A
ElicaPRF0007783
ElicaPRF0007783A
ElicaPRF0008948
ElicaPRF0009572
ElicaPRF0009572A
ElicaPRF0009822
ElicaPRF0009822A
ElicaPRF0009822B
ElicaPRF0009824
ElicaPRF0010381
ElicaPRF0012310
ElicaPRF0012310A
ElicaPRF0012319
ElicaPRF0016793
ElicaPRF0017852
ElicaPRF0017852A
ElicaPRF0017852B
ElicaPRF0018125
ElicaPRF0018206
ElicaPRF0019125
ElicaPRF0019192
ElicaPRF0019192A
ElicaPRF0019192B
ElicaPRF0020488
ElicaPRF0020492
ElicaPRF0020494
ElicaPRF0021115
ElicaPRF0021133
ElicaPRF0021133A
ElicaPRF0021133B
ElicaPRF0021606
ElicaPRF0022236
ElicaPRF0022249
ElicaPRF0038751
ElicaPRF0038751A
ElicaPRF0038751B
ElicaPRF0043030
ElicaPRF0043031
ElicaPRF0043032
ElicaPRF0043033
ElicaPRF0043034
ElicaPRF0043035
ElicaPRF0044794
ElicaPRF0044794A
ElicaPRF0080075
ElicaPRF0080075A
ElicaPRF0088054
ElicaPRF0090717
ElicaPRF0090717A
ElicaPRF0090718
ElicaPRF0090718A
ElicaPRF0090719
ElicaPRF0090719A
ElicaPRF0090720
ElicaPRF0090720A
ElicaPRF0092207
ElicaPRF0092226
ElicaPRF0092237
ElicaPRF0097275
ElicaPRF0097284
ElicaPRF0097289
ElicaPRF0097296
ElicaPRF0097300
ElicaPRF0097314
ElicaPRF0106967
ElicaPRF0118389
ElicaPRF0118389A
ElicaPRF0120672
ElicaPRF0120689
ElicaPRF0120702
ElicaSWEET AZUR F/85
ElicaSWEET AZUR/A/85/CH
ElicaSWEET CAST IRON/F/85
ElicaSWEET COPPER/F/85
ElicaSWEET GREEN F/85
ElicaSWEET GREEN/A/85/CH
ElicaSWEET IVORY F/85
ElicaSWEET IVORY/A/85/CH
ElicaSWEET ORANGE F/85
ElicaSWEET ORANGE/F/85/CH
ElicaSWEET PELTROX/F/85
ElicaSWEET UMBER F/85
ElicaSWEET UMBER/F/85/CH
ElicaSWEET WHITE F/85
ElicaSWEET WHITE/F/85/CH
ElicaTUBE
ElicaTUBE ILHA
ElicaTUBE ISLAND IX/A/43
ElicaTUBE IX/A/43
ElicaTUBE PRO BL/A/43
ElicaTUBE PRO ISLAND BL/A/43
ElicaTUBE PRO ISLAND IX/A/43
ElicaTUBE PRO ISLAND WH/A/43
ElicaTUBE PRO IX/A/43
ElicaTUBE PRO WH/A/43
ElicaPRF0090717B
Elica208355406
Elica208190153202
Elica208190153207
Elica208259746601
Elica208259746603
Elica208302061702
Elica208305346602
Elica208307804401
Elica208309204401
Elica208309204402
Elica208309263801
Elica208309263802
Elica208309263803
Elica208309346601
Elica208309363801
Elica208309363802
Elica208309363803
Elica208309804402
Elica208309846603
Elica208309846604
Elica208309846605
Elica208309863801
Elica208309863802
Elica208312461101
Elica208342904408
Elica208342904409
Elica208342904412
Elica208342904413
Elica208342904415
Elica208342904416
Elica208342904418
Elica208342904420
Elica208342904422
Elica208342904426
Elica208342904427
Elica208355404546
Elica208355404762
Elica208355404764
Elica208355405901
Elica208355405902
Elica208355405903
Elica208355405904
Elica208355405905
Elica208355405906
Elica208355405919
Elica208355405920
Elica208355405921
Elica208355405922
Elica208355405923
Elica208355405924
Elica208355406034
Elica208355406035
Elica208355406036
Elica208355406037
Elica208355406047
Elica208355406048
Elica208355406049
Elica208355406051
Elica208355406052
Elica208355406053
Elica208355406054
Elica208355406118
Elica208355406315
Elica208355406316
Elica208355406350
Elica208355406352
Elica208355406353
Elica208355406360
Elica208355406361
Elica208355406362
Elica208355406363
Elica208355406364
Elica208355406365
Elica208355406366
Elica208355406367
Elica208355406713
Elica208355406828
Elica208355406829
Elica208355406935
Bekijk 1 tot 259 van 259 modellen

Recensies

(169)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email