Menu
Menu
Winkelwagen
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
Op voorraad

Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)

  • Merk: Faber
  • | Model: 1120569559
Model : 1120569559
(145)
€ 22,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 18,60
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber Koolstoffilter 112.0569.559

€ 17,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 21,50
€ 43,00
Je bespaart 4%
3 x € 20,50
€ 61,50
Je bespaart 9%
4 x € 18,50
€ 74,00
Je bespaart 18%
Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.)
€ 22,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber Koolstoffilter 112.0569.559

Normale prijs: € 17,50
Staffelprijs: € 14,50
IN WINKELWAGEN

Faber Koolstoffilter 112.0569.559 (2 St.) 

Het Faber afzuigkapfilter is ontwikkeld om de lucht die door de afzuigkap wordt aangezogen effectief te reinigen. Tijdens het koken komen vetdeeltjes, stof en andere verontreinigingen vrij. Het filter zorgt ervoor dat deze worden opgevangen voordat de lucht weer in de keuken terechtkomt. In een Faber afzuigkapfilter zitten meerdere filterlagen, waaronder een koolstoffilter.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die speciaal is bedoeld om kookgeuren en andere ongewenste stoffen uit de lucht te absorberen. Door het grote oppervlak van de koolstof worden geurdeeltjes vastgehouden, waardoor de lucht die terug de keuken in gaat frisser blijft. Voor een optimale werking wordt aanbevolen het koolstoffilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van hoe vaak de afzuigkap wordt gebruikt.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Faber producten.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Faber
Artikelnummer 1120569559
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant 112.0569.559, 1120569559, 5650593
Diameter (mm) 173
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber325.0568.810
Faber325.0568.811
Faber325.0568.817
Faber325.0568.818
Faber325.0579.511
Faber330.0567.491
Faber330.0567.492
Faber330.0627.748
Faber330.0627.749
Faber5649940
FaberLOOT ROLOO60IN
FaberROLOO60IN
FaberRORUS60NX
FaberRORUS90NX
FaberTB0252
FaberTB0252-52 INOX
FaberTB0252-72 INOX
FaberTSP 600
FaberTSP 600 INOX
FaberTSP 900
FaberTSP X A60
FaberTSP X A90
FaberTSP600
FaberTSP900
FaberTSPG 600
FaberTSPG 900
FaberTSPG X BK/A 60
FaberTSPG X/BK A90 2LS
FaberTSPG600
FaberTSPG900
FaberVRT BK A60
FaberVRT BK A90
FaberVRT WH A60
FaberVRT WH A90
FaberTSP X A90 2LS
FaberTSPXA902LS
FaberVRT 600 NOIR
FaberVRT 900 NOIR
FaberVRT600
FaberVRT600NOIR
FaberVRT900
FaberVRT900NOIR
Bekijk 1 tot 42 van 42 modellen

Recensies

(145)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email