Menu
Menu
Winkelwagen
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
Op voorraad

Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)

  • Merk: Faber
  • | Model: 1120067942
Model : 1120067942
(168)
€ 24,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 20,25
Op Voorraad
2 x € 22,50
€ 45,00
Je bespaart 8%
3 x € 20,50
€ 61,50
Je bespaart 16%
4 x € 19,50
€ 78,00
Je bespaart 20%
Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)
€ 24,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Faber Koolstoffilter 1120067942 (2-pack)

Het Faber afzuigkapfilter is ontwikkeld om de lucht die door de afzuigkap wordt aangezogen effectief te reinigen. Tijdens het koken komen vetdeeltjes, stof en andere verontreinigingen vrij. Het filter zorgt ervoor dat deze worden opgevangen voordat de lucht weer in de keuken terechtkomt. In een Faber afzuigkapfilter zitten meerdere filterlagen, waaronder een koolstoffilter.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die speciaal is bedoeld om kookgeuren en andere ongewenste stoffen uit de lucht te absorberen. Door het grote oppervlak van de koolstof worden geurdeeltjes vastgehouden, waardoor de lucht die terug de keuken in gaat frisser blijft. Voor een optimale werking wordt aanbevolen het koolstoffilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van hoe vaak de afzuigkap wordt gebruikt.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Faber producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm Ø155x16
Verpakking per 2
Merk Faber
Artikelnummer 1120067942
EAN 4260412341733
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant 1120067942, 1120067944, 112.0067.942, 10115, 112.0067.944, 112.0282.687, 1120282687
Diameter (mm) 155
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber110.0255.517
Faber110.0260.277
Faber110.0261.859
Faber110.0332.282
Faber110.0463.545
Faber110.0463.547
Faber305.0554.576
Faber315.0547.826
Faber320.0557.523
Faber320.0557.524
Faber320.0557.525
Faber320.0557.527
Faber320.0557.529
Faber320.0557.530
Faber5605281
Faber5605298
Faber5605601
Faber5605618
Faber5605625
Faber5605649
Faber5606493
Faber5606509
Faber199509509
FaberCAPPA INSIDE LUX 2.0 F120 VENETA
FaberFLEXA HIP AM/X A60
FaberFLEXA PLUS LG A90
FaberFTC 6032 GR/XS FLEXA
FaberFTC 6032 GR/XS FLEXA 110.0200.740
FaberIN-NOVA SMART X A120
FaberINCA SMART 560 HCS GR A52
FaberINCA SMART LG A52
FaberINCA SMART/PLUS
FaberLG A60 199509509
FaberVALIA 900 NOIR
Faber110.0254.418
FaberPPI 90 XS
FaberVALIA 90 XS
Faber106/35 PLUS SRM LG A56/3
Faber106/35 PLUS SRM LG A86/3
FaberDCH28 PLUS SS16A/1 GDO
FaberDCH28 PLUS SS19A/1 GDO
FaberEGEA PLUS X A60
FaberEGEA PLUS X A90
Faber315.0635.133
Faber321.0693.744
Faber321.0693.746
Faber321.0693.747
Faber321.0693.748
FaberFLEXAHIP
FaberFLEXANGHIPAM/XA60
FaberRANCH
FaberRANCH60NF
FaberRANCH90NF
FaberRANCHANGOLO
FaberRANCHANGOLO90NF
FaberWEST
FaberWEST90NF
Faber3050554566
FaberIN-SUPER PLUS XA60
FaberIN-SUPER PLUS XA90
Faber3200513584
Bekijk 1 tot 61 van 61 modellen

Recensies

(168)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email