Menu
Menu
Winkelwagen
Faure Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028
Op voorraad

Faure Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

  • Merk: Faure
  • | Model: 2063754028
Model : 2063754028
(0)
€ 27,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 23,10
Op Voorraad
Faure Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028
€ 27,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Faure Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

Faure Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 470x180x60
Verpakking per 1
Merk Faure
Artikelnummer 2063754028
EAN 7321423064978
Artikelnummer(s) fabrikant 2251651929, 2063817312, 2063754028, 2251617771, 8996710725871, 696138617, 8996710722084, 2063817221, 2251651671, 225165129
Voor apparaat Koelkast filter, Amerikaanse koelkast, Side by Side Koelkast, ijskast, frigo, koeler, Dubbel Deurs koelkast, Kühlschrank filter, Dubbel Deurs Filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faure923753619
Faure933013204
Faure92343501900
Faure92345860200
Faure92375362300
Faure92375362301
Faure92375368600
Faure92375369201
Faure92375369202
Faure93301305900
Faure93301305901
Faure93301320400
Faure93301325000
Faure93301325100
Faure93301325101
Faure93301602801
FaureFBA14420SA
FaureFBA22420SA
FaureFBA3154A
FaureFBA5224A
FaureFBA6154A
FaureFBA6224A
FaureFBA7224A
FaureFBA8224A
FaureFRA17800WA
FaureFRA2117AW
FaureFRA2119W
FaureFRA2157W
FaureFRA2167AW 93301320300
FaureFRA22700WE
FaureFRA22700XE
FaureFRA22800WA
FaureFRA319SW
FaureFRA323SW
FaureFRA324SW
FaureFRA619SW
FaureFRA719SW
FaureFRA723SW
FaureFRC19JB
FaureFRC23JA
FaureFRC24JC
FaureFRE246W
FaureFRI172W
FaureFRI172W2
FaureFRI236W
FaureFRI240
FaureFRI240W
FaureFRI240W 932753619
FaureFRI240W 93275361901
FaureFRI240W 93275361902
FaureFRI245W
FaureFRI246W
FaureFRI246W1
FaureFRI246W2
FaureFRI247W
Bekijk 1 tot 55 van 55 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email