Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Spafilter geschikt voor Filbur FC-2780
Alapure Spafilter geschikt voor Filbur FC-2780
Alapure Spafilter geschikt voor Filbur FC-2780
Huismerk
Alapure Spafilter geschikt voor Filbur FC-2780
Alapure Spafilter geschikt voor Filbur FC-2780
Alapure Spafilter geschikt voor Filbur FC-2780
Op voorraad

Alapure Spafilter geschikt voor Filbur FC-2780

  • Merk: Alapure
  • | Model: ALA-SPA13B
Model : ALA-SPA13B
(224)
€ 49,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 40,91
Op Voorraad
2 x € 46,95
€ 93,90
Je bespaart 5%
3 x € 44,95
€ 134,85
Je bespaart 9%
6 x € 41,95
€ 251,70
Je bespaart 15%
Alapure Spafilter geschikt voor Filbur FC-2780
€ 49,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Filbur Spafilter FC-2780 van Alapure ALA-SPA13B

De hoogwaardige filtercartridge Alapure ALA-SPA13B biedt optimale bescherming van je spa-installatie door effectief vuil, fijne deeltjes, oliën en resten van verzorgingsproducten uit het water te filteren. Dankzij het slimme, compacte ontwerp is het filter eenvoudig te plaatsen en geschikt voor een breed scala aan spa’s. Het duurzame filtermateriaal is herbruikbaar en gemakkelijk schoon te spoelen met een tuinslang, waardoor de waterdoorstroming behouden blijft en je spa langdurig fris en aangenaam blijft. Een betrouwbare keuze voor wie zorgeloos wil genieten van een schone en goed functionerende spa.

Om je spa in topconditie te houden, raden we aan het filter elke 3 tot 6 maanden te vervangen, afhankelijk van hoe vaak je de spa gebruikt. Wordt het water sneller troebel of merk je dat de doorstroming minder wordt? Dan is het tijd om het filter eerder te vervangen, zodat je weer kunt genieten van helder en schoon water.

Afmetingen filter
Lengte: +/- 48 cm
Diameter: +/- 21 cm
Bovenkant: +/- 5 cm mannelijk slip fit
Onderkant: +/- 6,4 cm opening
Houd er bij het opmeten van het filter rekening mee dat de afmetingen tot ongeveer 5 mm kunnen afwijken.

Geschikt voor
Sundance Spas

  • Darlly filter SC708
  • Darlly filter 81252
  • Unicel filter C-8326
  • Pleatco filter PSD125-2000
  • Filbur filter FC-2780
  • Magnum/SU filter SC-8326
  • Sundance filter 6450-488

Dit is een korte opsomming, mocht u twijfelen of uw apparaat past dan kunt u altijd contact opnemen met de klantenservice.

Onderhoudstips
Voor een optimaal resultaat raden we aan het filter wekelijks schoon te spoelen met een tuinslang (gebruik geen hogedrukreiniger, wel hebben wij hier een handige borstel voor). Doorloop regelmatig de waardes van je water met onze Test Strips. Daarnaast bieden we ook chloortabletten en andere onderhoudsproducten aan die bijdragen aan een langere levensduur van je filter en een betere waterkwaliteit.

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer ALA-SPA13B
Artikelnummer(s) fabrikant SC708, 81252, C-8326, PSD125-2000, FC-2780, SC-8326, 6450-488, Darlly SC708, AKU1820, AS-SPA120, ALA-SPA13, ALASPA13B, ALASPA13, SPA13B, SPA13
Lengte (mm) 480
Diameter (mm) 210
Bovenkant (mm) 50mm, mannelijk slip fit
Onderkant (mm) 64mm, opening
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Voor apparaat Schwimmbadfilter, Zwembadfilter, Spa filter, Jacuzzi-Filter, Schwimmbadteile, pool filter, Wasserfilter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Spa/PoolDarlly SC708
Spa/PoolDarlly 81252
Spa/PoolUnicel C-8326
Spa/PoolPleatco PSD125-2000
Spa/PoolFilbur FC-2780
Spa/PoolMagnum SC-8326
Spa/PoolMagnum SU125
Spa/PoolTopology T-8326
Spa/PoolZenity Z-8326
Spa/PoolWellis AKU1820
Spa/PoolAK-70013
Spa/PoolP-8326M
Spa/PoolPSD152-2000 (variant met iets meer filtering)
Spa/PoolSundance 6450-488
Spa/PoolSundance 6540-488
Spa/PoolSundance 6540-501
Spa/PoolSundance 6540-507
Spa/PoolSundance SD6540-488
Spa/Pool17-175-3230
Spa/PoolFC-2780M
Spa/Pool81252D
Spa/PoolC-8326DDF
Spa/PoolArmstark
Spa/PoolSundance Spas
Spa/PoolAspen
Spa/PoolAltamar
Spa/PoolBahia (2003 en nieuwer)
Spa/PoolBristol
Spa/PoolCameo
Spa/PoolCamden (vanaf 2007)
Spa/PoolCapri (2005 en nieuwer)
Spa/PoolCaprio (2000
Spa/PoolCayman (2003
Spa/PoolCerta
Spa/PoolChelsea
Spa/PoolClaremont
Spa/PoolConstance
Spa/PoolDover
Spa/PoolHamilton
Spa/PoolHanover
Spa/PoolKingston
Spa/PoolLagunas (2003
Spa/PoolLisbon
Spa/PoolMajesta
Spa/PoolMarin
Spa/PoolMaxxus
Spa/PoolMetro (2003 en nieuwer)
Spa/PoolMontclair
Spa/PoolMontego
Spa/PoolOdessa
Spa/PoolOptima
Spa/PoolPalermo (2003
Spa/PoolRio
Spa/PoolTango
Spa/PoolVictoria
Bekijk 1 tot 55 van 55 modellen

Recensies

(224)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email