Menu
Menu
Winkelwagen
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
Op voorraad

Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)

  • Merk: Hoover
  • | Model: 35602288
Model : 35602288
(220)
€ 23,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 19,42
Probeer onze huismerkvariant

Alapure koolstoffilter geschikt voor Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288

€ 10,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 22,50
€ 45,00
Je bespaart 4%
3 x € 21,50
€ 64,50
Je bespaart 9%
4 x € 19,50
€ 78,00
Je bespaart 17%
Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2St.)
€ 23,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure koolstoffilter geschikt voor Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288

Normale prijs: € 10,50
Staffelprijs: € 8,95
IN WINKELWAGEN

Hoover Koolstoffilter KFC6961 / 35602288 (2 St.)

Het Hoover afzuigkapfilter is ontwikkeld om de lucht die door de afzuigkap wordt aangezogen effectief te reinigen. Tijdens het koken komen vetdeeltjes, stof en andere verontreinigingen vrij. Het filter zorgt ervoor dat deze worden opgevangen voordat de lucht weer in de keuken terechtkomt. In een Hoover afzuigkapfilter zitten meerdere filterlagen, waaronder een koolstoffilter.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die speciaal is bedoeld om kookgeuren en andere ongewenste stoffen uit de lucht te absorberen. Door het grote oppervlak van de koolstof worden geurdeeltjes vastgehouden, waardoor de lucht die terug de keuken in gaat frisser blijft. Voor een optimale werking wordt aanbevolen het koolstoffilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van hoe vaak de afzuigkap wordt gebruikt.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Hoover producten.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Hoover
Artikelnummer 35602288
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant KFC6961, 35602288, 49040890, 49040117
Diameter (mm) 106
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
CandyCBT 602036900829
CandyCBT 62536901048
CandyCBT 62536901049
CandyCBT 62536900945
CandyCBT60202X0736900829
CandyCBT60RX-0736901872
CandyCBT625/2B/136901737
CandyCBT625/2X DE36901776
CandyCBT625/2X/136901741
CandyCBT625/2X/1/4U36901873
CandyCBT625/2X/1/UK36901854
CandyCBT6252B36901049
CandyCBT6252W36901048
CandyCBT6252W136901739
CandyCBT6252X36900945
CandyCCE 100 NN36900994
CandyCCE 100 NX36900992
CandyCCE 110436900991
CandyCCE 110436900993
CandyCCE 11636901017
CandyCCE 11636901874
CandyCCE 11636901015
CandyCCE 11736900982
CandyCCE 11936900984
CandyCCE 11936900985
CandyCCE 1636900851
CandyCCE 1636900744
CandyCCE 1636900850
CandyCCE 1636900852
CandyCCE 1936900441
CandyCCE 1936900745
CandyCCE 60 NN36901018
CandyCCE 60 NX36901653
CandyCCE 60 NX36901638
CandyCCE 60 NX36901016
CandyCCE 70 NX36900983
CandyCCE 90 NN36900986
CandyCCE 90 NX36901654
CandyCCE 90 NX36900987
CandyCCE116/1X DE36901781
CandyCCE119/1X DE36901780
CandyCCH 6MX ALG36901886
CandyCCH 6MX ALG36901885
CandyCCR 61736900943
CandyCCR 617 X36900812
CandyCCR6171X36900943
CandyCCR617X36900812
CandyCDG6CBG36901644
CandyCDG6MB36901670
CandyHJA248036900480
CandyHJA2480136900671
CandyLAM230236900966
CandyLAM2401136900668
CandyLAM241036900967
CandyNBT6252NX36901561
CandyNBT6252NX136901822
Hoover36901053
HooverHHT63002X
HooverHBT6RX36901982
HooverHBT6RX/136901983
HooverHHT 630036901053
HooverHHT6300/2X/136901789
HooverHHT63002X36901053
RosieresRHT 630036901052
RosieresRHT 630036901050
RosieresRHT 630036901051
RosieresRHT 6300 /2L36901052
RosieresRHT 6300 /2L36901050
RosieresRHT 6300 /2L36901051
RosieresRHT63002LIN36901050
RosieresRHT63002LINALG36901673
RosieresRHT63002LPN36901051
RosieresRHT63002LPN136901808
RosieresRHT63002LPNALG36901674
RosieresRHT63002LRB36901052
Bekijk 1 tot 75 van 75 modellen

Recensies

(220)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email