Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston Type 48 / 484000008783
Huismerk
Op voorraad

Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston Type 48 / 484000008783

Model : HFK573
(184)
€ 18,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 15,29
Op Voorraad
2 x € 17,00
€ 34,00
Je bespaart 8%
3 x € 15,00
€ 45,00
Je bespaart 19%
4 x € 13,75
€ 55,00
Je bespaart 26%
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston Type 48 / 484000008783
€ 18,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Hotpoint-Ariston Longlife Koolstoffilter Type 48 / 484000008783 van Alapure HFK573

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK573
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant Model 37, 484000008783, C00384665, AMC037, 480122101262, 384665, TVO2S, TV02S, 482000095104, C00506509, AS-AZKF935
Dikte (mm) 18
Diameter (mm) 217
Gebruiksduur (in maanden) 36
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Hotpoint-Ariston869991552240
Hotpoint-Ariston869991552470
Hotpoint-Ariston869991552480
Hotpoint-Ariston869991553410
Hotpoint-Ariston869991557350
Hotpoint-Ariston869991558940
Hotpoint-AristonAQ501240000
Hotpoint-AristonHSL66FLSK
Hotpoint-AristonHSL66FLSW
Hotpoint-AristonHSL66FLSX
Hotpoint-AristonHSLMO66FL
Hotpoint-AristonHSLMO66FLSK
Hotpoint-AristonHSLMO66FLSW
Hotpoint-AristonHSLMO66FLSX
Hotpoint-AristonSL16IX/HA
Bekijk 1 tot 15 van 15 modellen

Recensies

(184)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email