Menu
Menu
Winkelwagen
Husqvarna Vriesvakklep 449x155mm 2088875014
Husqvarna Vriesvakklep 449x155mm 2088875014
Husqvarna Vriesvakklep 449x155mm 2088875014
Husqvarna Vriesvakklep 449x155mm 2088875014
Op voorraad

Husqvarna Vriesvakklep 449x155mm 2088875014

Model : 2088875014
(0)
€ 32,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 27,23
Op Voorraad
2 x € 32,75
€ 65,50
Je bespaart 1%
3 x € 32,50
€ 97,50
Je bespaart 1%
4 x € 32,25
€ 129,00
Je bespaart 2%
Husqvarna Vriesvakklep 449x155mm 2088875014
€ 32,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Husqvarna Vriesvakklep 449x155mm 2088875014

Husqvarna Vriesvakklep 449x155mm 2088875014

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 449x155
Verpakking per 1
Merk Husqvarna
Artikelnummer 2088875014
Artikelnummer(s) fabrikant 2088875014
Voor apparaat Koelkast filter, Amerikaanse koelkast, Side by Side Koelkast, ijskast, frigo, koeler, Dubbel Deurs koelkast, Kühlschrank filter, Dubbel Deurs Filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Husqvarna92216402500
Husqvarna92216402700
Husqvarna92216403600
Husqvarna92216462500
Husqvarna92216462700
Husqvarna92216463600
Husqvarna92216466500
Husqvarna92216467600
Husqvarna92234512200
Husqvarna92234513100
Husqvarna92234516700
Husqvarna92234517100
Husqvarna92264312500
Husqvarna92264313600
Husqvarna92264318500
Husqvarna92264319600
Husqvarna92264332500
Husqvarna92264332700
Husqvarna92264333600
Husqvarna92264334500
Husqvarna92264334700
Husqvarna92264335600
Husqvarna92264338500
Husqvarna92264338700
Husqvarna92264339600
Husqvarna92264422500
Husqvarna92264423600
Husqvarna92264432500
Husqvarna92264433600
Husqvarna92264436500
Husqvarna92264437600
Husqvarna92264443600
Husqvarna92264543600
HusqvarnaQT3510K
HusqvarnaQT3510W
HusqvarnaQT3510X
HusqvarnaQT3515W
HusqvarnaQT3515X
HusqvarnaQT3520W
HusqvarnaQT3520X
HusqvarnaQT3540W
HusqvarnaQT3540X
HusqvarnaQT3560K
HusqvarnaQT3560W
HusqvarnaQT3560X
HusqvarnaQT3565X
HusqvarnaQT3581K
HusqvarnaQT3581X
HusqvarnaQT3582K
HusqvarnaQT3582X
HusqvarnaQT3610K
HusqvarnaQT3610W
HusqvarnaQT3610X
HusqvarnaQT3612W
HusqvarnaQT3612X
HusqvarnaQT3640W
HusqvarnaQT3640X
HusqvarnaQT3645W
HusqvarnaQT3645X
HusqvarnaQT3650X
HusqvarnaQT3660K
HusqvarnaQT3660W
HusqvarnaQT3660X
HusqvarnaQT3662K
HusqvarnaQT3662W
HusqvarnaQT3662X
Bekijk 1 tot 66 van 66 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email