Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
Huismerk
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm

Model : MFR655
(223)
€ 26,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 21,90
Op Voorraad
2 x € 26,25
€ 52,50
Je bespaart 1%
3 x € 25,95
€ 77,85
Je bespaart 2%
4 x € 25,75
€ 103,00
Je bespaart 3%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Scholtes 481248058332 275x217x8mm
€ 26,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Scholtes Metaalfilter 481248058332 275x217x8mm van Alapure MFR655

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 275x217x8
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR655
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 481248058332, C00375234
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Scholtes29645
Scholtes29646
Scholtes29647
Scholtes29648
Scholtes29649
Scholtes29650
Scholtes29651
Scholtes29652
Scholtes29653
Scholtes59177
Scholtes59178
Scholtes74089
Scholtes70296450000
Scholtes70296460000
Scholtes70296470000
Scholtes70296480000
Scholtes70296490000
Scholtes70296500000
Scholtes70296510000
Scholtes70296520000
Scholtes70296530000
Scholtes859990591770
Scholtes869990296450
Scholtes869990296460
Scholtes869990296470
Scholtes869990296480
Scholtes869990296490
Scholtes869990296500
Scholtes869990296510
Scholtes869990296520
Scholtes869990296530
Scholtes869990740890
ScholtesAQ591770000
ScholtesAQ591780000
ScholtesAQ740890000
ScholtesHDB9IX
ScholtesHDN9IX
ScholtesHDSL9IX
ScholtesHX4AN
ScholtesHX4IX
ScholtesHX4WH
ScholtesHX6AN
ScholtesHX6IX
ScholtesHX6WH
ScholtesHXI8IX
ScholtesHXIS8
ScholtesHXIS8IX
ScholtesHXS6IX
Bekijk 1 tot 48 van 48 modellen

Recensies

(223)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email