Menu
Menu
Winkelwagen
Silverline Koolstoffilter AF 90 / KF003 (2 St.)
Silverline Koolstoffilter AF 90 / KF003 (2 St.)
Silverline Koolstoffilter AF 90 / KF003 (2 St.)
Silverline Koolstoffilter AF 90 / KF003 (2 St.)
Op voorraad

Silverline Koolstoffilter AF 90 / KF003 (2 St.)

Model : AF90
(194)
€ 18,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 15,29
Op Voorraad
Silverline Koolstoffilter AF 90 / KF003 (2 St.)
€ 18,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Silverline Koolstoffilter AF 90 / KF003 (2 St.)

De Silverline koolstoffilter is bedoeld om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te reinigen. Tijdens het koken komen verschillende deeltjes vrij, zoals vet en stof. Het filter vangt deze op zodat ze niet opnieuw in de keukenlucht terechtkomen. Een Silverline afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen, waarvan een belangrijke laag het koolstoffilter is.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die kookluchtjes en andere verontreinigingen uit de lucht verwijdert. Door de poreuze structuur heeft de koolstof een groot oppervlak waarop geurdeeltjes zich kunnen hechten. Zo wordt de lucht die uit de afzuigkap komt beter gefilterd. Voor de beste prestaties is het aan te raden het koolstoffilter periodiek te vervangen.

 

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Silverline producten.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Silverline
Artikelnummer AF90
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant AF90, AF 90, YT971.1190.01, KF003
Diameter (mm) 138
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Silverline2240LX
Silverline3159
SilverlineATLKH60IN
SilverlineBASIC
SilverlineCHACC052
SilverlineCOI900E
SilverlineDELTA 50 CM
SilverlineDELTA 60 CM
SilverlineDELTA 90 CM
SilverlineDEW653E
SilverlineESTY 50 CM
SilverlineESTY60 CM
SilverlineH10090 015
SilverlineH10090015
SilverlineH10560 015
SilverlineH10560015
SilverlineH10590 015
SilverlineH10590015
SilverlineH50060 015
SilverlineH50060015
SilverlineKUBIK 40CM
SilverlineNUTY
SilverlineTESSY
SilverlineZINIA
Silverline1390.6.733.03
Silverline2240.6.733.04
Silverline2240.9.733.04
Silverline3457.9
Silverline3457.9.470.03
SilverlineSOW 900 M
Silverline1160.6.562.02
Silverline1190
Silverline1190 LX H
Silverline1190.5.652.01
Silverline1190.5.652.02
Silverline1190.6.605.01
Silverline1190.6.670.01
Silverline1190LXH
Silverline1390
Silverline1390 60 GR/IX
Silverline1390.6
Silverline1390.6.652.01
Silverline1390.6.652.02
Silverline1390.6.652.03
Silverline1390.6.733.01
Silverline1390.6.733.02
Silverline1390.6.733.04
Silverline139060GRIX
Silverline2240
Silverline2240 90
Silverline2240.5
Silverline2240.5.562.07
Silverline2240.5.562.08
Silverline2240.5.562.09
Silverline2240.5.652.01
Silverline2240.5.652.02
Silverline2240.5.652.03
Silverline2240.6.470.03
Silverline2240.6.652.01
Silverline2240.6.652.02
Silverline2240.6.652.03
Silverline2240.6.652.04
Silverline2240.6.652.06
Silverline2240.6.652.07
Silverline2240.6.652.08
Silverline2240.6.652.09
Silverline2240.9.733.05
Silverline3159.6.652.01
Silverline3159.6.652.02
Silverline3159.6.733.01
Silverline3159.9.652.01
Silverline3159.9.652.02
Silverline3159.9.652.03
Silverline3159.9.733.01
Silverline3301.4.526.01
Silverline3420
Silverline3420.6.652.01
Silverline3420.6.652.02
Silverline3420.6.652.03
Silverline3420.6.652.04
Silverline3460.6.652.01
Silverline3460.6.652.02
SilverlineDEW 600 E
SilverlineDEW600E
SilverlineEM1390
SilverlineKUW 453 E
SilverlineKUW453E
SilverlineNEW-LINE 1390
SilverlineZEU 653 E
SilverlineZEU653E
Bekijk 1 tot 90 van 90 modellen

Recensies

(194)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email