Menu
Menu
Winkelwagen
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Silverline Koolstoffilter KF100
Op voorraad

Silverline Koolstoffilter KF100

Model : KF100
(140)
€ 23,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 19,79
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Silverline KF100 (2St.)

€ 20,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 22,95
€ 45,90
Je bespaart 4%
3 x € 21,95
€ 65,85
Je bespaart 8%
4 x € 20,95
€ 83,80
Je bespaart 13%
Silverline Koolstoffilter KF100
€ 23,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Silverline KF100 (2St.)

Normale prijs: € 20,50
Staffelprijs: € 16,50
IN WINKELWAGEN

Silverline Koolstoffilter KF100

De Silverline koolstoffilter is bedoeld om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te reinigen. Tijdens het koken komen verschillende deeltjes vrij, zoals vet en stof. Het filter vangt deze op zodat ze niet opnieuw in de keukenlucht terechtkomen. Een Silverline afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen, waarvan een belangrijke laag het koolstoffilter is.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die kookluchtjes en andere verontreinigingen uit de lucht verwijdert. Door de poreuze structuur heeft de koolstof een groot oppervlak waarop geurdeeltjes zich kunnen hechten. Zo wordt de lucht die uit de afzuigkap komt beter gefilterd. Voor de beste prestaties is het aan te raden het koolstoffilter periodiek te vervangen.

 

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Silverline producten.

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk Silverline
Artikelnummer KF100
EAN 3537390369181
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant KF100, F009, YT971.1000.116, YT971.1000.66, YT971.1000.70, YT971.1000.84
Diameter (mm) 160
Gebruiksduur (in maanden) 4
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Silverline3129
Silverline3129 INSIDEDROPCONTROL
Silverline3129INSIDE1
Silverline3129INSIDE1PWOC
Silverline3129INSIDE3PWOC
Silverline3450
Silverline3457SOHO
SilverlineH10060015
SilverlineH11090 009
SilverlineH21060009 OLI60CMBLACK
SilverlineHO0001009
SilverlineINSIDE2
SilverlineINSIDE3BLACKBLACK
SilverlineINSIDE3DROPCONTROL
SilverlineLUKO
SilverlineLUKO H22160 006
SilverlineLUKO H22160 009
SilverlineLUKO H22190 006
SilverlineLUKO H22190 009
SilverlineOLI
SilverlineOLI H21060 009
SilverlineOLI H21090 009
SilverlineOUR
SilverlineOUREA
SilverlinePOPA H21260 009
SilverlinePOPA H21290 009
SilverlinePorto Noir
SilverlineSL1170
SilverlineSL345460SR
SilverlineTESSY 60 CM INOX
SilverlineTOUNDRA H20290 009
Silverline2262.8.733.01
Silverline3129.2.733.04
Silverline3129.2.733.13
Silverline3129.2.733.14
Silverline3129.2.733.17
Silverline3129.2.733.18
Silverline3129.2.733.26
Silverline3129.2.733.27
Silverline3129.6.733.06
Silverline3129.6.733.09
Silverline3129.6.733.16
Silverline3129.6.733.17
Silverline3129.6.733.21
Silverline3129.6.733.23
Silverline3129.6.733.24
Silverline3129.6.733.28
Silverline3129.6.733.29
Silverline3129.6.733.30
Silverline3129.6.733.36
Silverline3129.6.733.37
Silverline3129.7.733.01
Silverline3129.7.733.02
Silverline3129.7.733.03
Silverline3129.7.733.05
Silverline3129.7.733.07
Silverline3129.7.733.08
Silverline3129.9.733.06
Silverline3129.9.733.09
Silverline3129.9.733.16
Silverline3129.9.733.17
Silverline3129.9.733.21
Silverline3129.9.733.22
Silverline3129.9.733.27
Silverline3129.9.733.28
Silverline3129.9.733.30
Silverline3129.9.733.31
Silverline3129.9.733.36
Silverline3129.9.733.37
Silverline3129.9.733.38
Silverline3180.1.733.02
Silverline3300.4.733.01
Silverline34 3490.9.733
Silverline3444.9.733.01
Silverline3444.9.733.02
Silverline3450.9.733.01
Silverline3457.8.733.02
Silverline3457.8.733.03
Silverline3457.8.733.04
Silverline3457.9.733.02
Silverline3457.9.733.03
Silverline3472.8.733.01
Silverline3472.9.733.01
Silverline3472.9.733.02
Silverline3474.8.733.01
Silverline3474.8.733.02
Silverline3490.6.733.01
Silverline3490.8.733.01
Silverline3490.8.733.02
Silverline3490.9.733.01
Silverline4240.9.733.01
Silverline3424
Silverline3424 90
Silverline3424.9
Silverline3424.9.670.02
SilverlineH21090 009
Silverline3490.9.733.02
SilverlineINSIDE 1
SilverlineINSIDE 3
SilverlineINSIDE 3 DROP CONTROL
SilverlineINSIDE 4
SilverlineINSIDE 4 DROP CONTROL
SilverlineINSIDE CORE PRO
SilverlineINSIDE CORE PRO CONTROL
SilverlineINSIDE CORE PURE
SilverlineINSIDE CORE PURE DROP CONTROL
SilverlineINSIDE PRO
SilverlineINSIDE PRO DROP CONTROL
SilverlineLUNA
SilverlineOSLO
SilverlineOSLO DROP CONTROL
SilverlineSOHO
SilverlineSOHO DROP CONTROL
Bekijk 1 tot 113 van 113 modellen

Recensies

(140)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email