Menu
Menu
Winkelwagen
Zoppas Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028
Op voorraad

Zoppas Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

  • Merk: Zoppas
  • | Model: 2063754028
Model : 2063754028
(0)
€ 27,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 23,10
Op Voorraad
Zoppas Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028
€ 27,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Zoppas Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

Zoppas Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 470x180x60
Verpakking per 1
Merk Zoppas
Artikelnummer 2063754028
EAN 7321423064978
Artikelnummer(s) fabrikant 2251651929, 2063817312, 2063754028, 2251617771, 8996710725871, 696138617, 8996710722084, 2063817221, 2251651671, 225165129
Voor apparaat Koelkast filter, Amerikaanse koelkast, Side by Side Koelkast, ijskast, frigo, koeler, Dubbel Deurs koelkast, Kühlschrank filter, Dubbel Deurs Filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Zoppas92343505900
Zoppas92369265900
Zoppas92369272700
Zoppas92374502400
Zoppas92374502402
Zoppas93301203200
Zoppas93301203201
Zoppas93301206500
Zoppas93301210800
Zoppas93301214800
Zoppas93301214801
Zoppas93301214802
Zoppas93301214803
Zoppas93301217300
Zoppas93301217301
Zoppas93301217302
Zoppas93301217303
Zoppas93301217304
Zoppas93301220200
Zoppas93301220201
Zoppas93301220202
Zoppas93301301600
Zoppas93301322400
Zoppas93301325300
Zoppas93301325301
Zoppas93301327200
Zoppas93301329600
Zoppas93301329601
Zoppas93301329602
Zoppas93301329605
Zoppas93301331800
Zoppas93301331801
Zoppas93301331802
Zoppas93301331803
Zoppas93301334000
Zoppas93301605900
Zoppas93303001400
Zoppas93303001401
Zoppas93303001402
ZoppasPA20R
ZoppasPA241
ZoppasPA24R
ZoppasPBA14420SK
ZoppasPBA17420SK
ZoppasPBA22420SK
ZoppasPRA22800WA
ZoppasPRG15800WA
ZoppasPT161
ZoppasPT16R
ZoppasPUA12420SK
ZoppasZOP164
Bekijk 1 tot 51 van 51 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email