Menu
Menu
Winkelwagen
Gaggenau Onderhoudsset 00311980 / 311813
Gaggenau Onderhoudsset 00311980 / 311813
Gaggenau Onderhoudsset 00311980 / 311813
Gaggenau Onderhoudsset 00311980 / 311813
Op voorraad

Gaggenau Onderhoudsset 00311980 / 311813

Model : 00311980
(162)
€ 16,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 13,64
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Onderhoudsset geschikt voor Gaggenau 311980 / 311813

€ 11,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 16,25
€ 32,50
Je bespaart 2%
3 x € 15,95
€ 47,85
Je bespaart 3%
4 x € 15,50
€ 62,00
Je bespaart 6%
Gaggenau Onderhoudsset 00311980 / 311813
€ 16,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Onderhoudsset geschikt voor Gaggenau 311980 / 311813

Normale prijs: € 11,50
Staffelprijs: € 10,50
IN WINKELWAGEN

Gaggenau 00311980 Onderhoudsset 311813

De Gaggenau 00311980 / 311980 onderhoudsset is de vernieuwde versie van de Gaggenau 00311813 / 311813, 311759, 311196, 00310971, 00311759, 00310772, 00311196 onderhoudsset.

Voor een grondige en veilige reiniging van uw apparaat biedt onze ontkalker een effectieve oplossing tegen kalkaanslag. 

De reinigingstabletten zorgen ervoor dat koffieresten en vet moeiteloos verwijderd worden.

Dankzij de milieuvriendelijke formule en krachtige werking blijven zowel de prestaties als de levensduur van uw machine optimaal behouden.

Let op: Deze reinigingstabletten zijn niet geschikt voor alle Gaggenau apparaten. Als u een Benvenuto Classic TCA52.. / TCA53.. of een Surpresso Compact TK52.. / TK53.. volautomaat heeft, bestel dan de Icepure CMF604 onderhoudsset of bestel Icepure ICP-CMC301 reinigingstabletten alleen om uw apparaat te reinigen.

Deze reinigingsset is speciaal ontwikkeld voor volautomatische koffiemachines. De set verwijdert effectief vet en kalkaanslag uit het apparaat.

Inhoud van de set:

 

Reinigingstabletten 00312295:

  • Verwijderen koffie- en vetresten
  • Krachtig, snel en betrouwbaar
  • Verpakking bevat 10 tabletten

 

Ontkalker 00311968:

  • Milieu- en materiaalvriendelijke formule
  • Lage concentratie zuren, maar hoog ontkalkingsvermogen
  • Gemakkelijk biologisch afbreekbaar
  • Verwijdert effectief schadelijke kalkaanslag
  • Verpakking bevat 1 flesje van 500ml
Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Gagganau
Artikelnummer 00311980
EAN 8720933794730
Inhoud verpakking 500mL
Artikelnummer(s) fabrikant 310971, 311759, 310772, 311196, 00310971, 00311759, 00310772, 00311196, 311813
Gebruiksduur (in maanden) 5
Houdbaarheid (in jaren) 15
Voor apparaat Koffiezetapparaat, Kaffeemaschine, Espressomaschine, Kaffeefilter, Koffiefilter, Pflegeprodukte, Kaffeemaschinenersatzteile, Kaffeeautomat, espresso filter, Koffie waterfilter, Kaffee Wasserfilter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
GaggenauCM 200110
GaggenauCM 200110/01
GaggenauCM 200110/02
GaggenauCM 200110/03
GaggenauCM 200110/04
GaggenauCM 200130
GaggenauCM 200130/02
GaggenauCM 200130/03
GaggenauCM 200130/04
GaggenauCM 200610
GaggenauCM 200610/01
GaggenauCM 200610/02
GaggenauCM 200610/03
GaggenauCM 200630
GaggenauCM 200630/02
GaggenauCM 200630/03
GaggenauCM 210110
GaggenauCM 210110/04
GaggenauCM 210110/05
GaggenauCM 210110/06
GaggenauCM 210130
GaggenauCM 210710
GaggenauCM 250100
GaggenauCM 250110
GaggenauCM 250130
GaggenauCM20011001
GaggenauCM20011002
GaggenauCM20011003
GaggenauCM20011004
GaggenauCM20013002
GaggenauCM20013003
GaggenauCM20013004
GaggenauCM20061001
GaggenauCM20061002
GaggenauCM20061003
GaggenauCM20063002
GaggenauCM20063003
GaggenauCM21011004
GaggenauCM21011005
GaggenauCM21011006
GaggenauCM21011007
GaggenauCM21011008
GaggenauCM21013004
GaggenauCM21013005
GaggenauCM21013006
GaggenauCM21013007
GaggenauCM21013008
GaggenauCM21071003
GaggenauCM21071004
GaggenauCM25010006
GaggenauCM25011006
GaggenauCM2501300
GaggenauCM450101
GaggenauCM450101/04
GaggenauCM450111
GaggenauCM450111/04
GaggenauCM470101
GaggenauCM470101/04
GaggenauCMP250101
GaggenauCMP250101/04
GaggenauCMP250101/05
GaggenauCMP250101C/04
GaggenauCMP250101C/05
GaggenauCMP250111
GaggenauCMP250111/04
GaggenauCMP250111/05
GaggenauCMP250111C/04
GaggenauCMP250111C/05
GaggenauCMP250131
GaggenauCMP250131/04
GaggenauCMP250131/05
GaggenauCMP250131C/04
GaggenauCMP250131C/05
GaggenauCMP270101
GaggenauCMP270101/04
GaggenauCMP270101/05
GaggenauCMP270131
GaggenauCMP270131/04
GaggenauCMP270131/05
Bekijk 1 tot 79 van 79 modellen

Recensies

(162)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email